Zes delen 19e eeuws Familie Rose porseleinen kop + schotels met floraal/insekten decor. Drie kopjes haarlijn, drie goed. Eén schotel chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In redelijke st...
Grote geelgouden herenring, 750/000, met agaat. Ring met een vierkante kast met een bewerkte rand voorzien van een vierkant geslepen agaatsteen 14x14mm, voorzien van een Arabische gravure. De band van...
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Strandgezicht Mallorca met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen pendule met rocailles en putti. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
J.E. Morel Fecit. 1835 - 1905. Hollands ijsgezicht met figuren en stad op achtergrond. Amsterdam? Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,8 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. 1840 - 1924. Landschap met landweg, ossengespan en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Zilveren Friese brandewijnkom met gedreven florale afbeeldingen op ovale voet en platte oren. Inscriptie SS 1766. 25x11x7cm. ca 230 gram. Voorzien van een keur van de keurkamer van Dokkum, jl.:P:1750...
Antieke Franse kastanjehouten tafel met drie lades en gecassetteerde panelen. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 82 x 206 x 75 cm. In zeer goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met zeldzaam vaas/goud decor. Haarlijnen bodem + chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote octagonale Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decor, floraal, figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden. 2x Familie Rose, met figuren/floraal/fruit decor. 2x Chinees Imari, met haven decor, octagonaal. Beide haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese kortstaart klok met scheepjes mechaniek. Zoldervondst. Kast incompleet, geen slinger. Afmeting: 105 cm. In redelijke staat.
A.C. Rosemeier. 1888 - 1992. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom. Draken in wolken decor met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
S.M. de Ranitz. 1847 - 1917. Hollands wintergezicht met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 75 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/libelle decor. Eén chip. Afmeting: Ø 31,6 cm. In redelijk/goede staat.
Elegante witgouden choker, 750/000, met diamant en saffier. Een plat geslepen collier met in het midden een halfrond element bezet met 12 briljant geslepen diamanten. In het midden is de choker voorzi...
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Met vier tekens bodemmerk. Haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 24 cm. In goede staat.
Zilveren eend, 915/000, op voet. Ovale voet met daarop een eend die wegvliegt uit het riet. De eend is deels voorzien van vergulding en heeft is bewerkt met een beschermlaag. 16x23x21cm. ca 224 gram. ...
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met Familie Rose decor. Floraal. Eén vaas goed. Eén vaas oudere restauratie. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen flesvaas met grijs glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta dekseldoos met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 13 x Ø 25 cm. In goede staat.
Jan Burssens, 1966. 1925 - 2002. Abstracte compositie met zandtechniek. Acryl op linnen. Afmeting: H 75 x B 110 cm. In goede staat.
Drie stuks drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geel glazuur en floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.
Witgouden oorringen, 750/000, met diamant. Fijn klapcreolen in V-vorm aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal 26, 0,40ct. breedte 2,7mm. lengte 23mm. ca 4,3 gram. Winkelverkoopp...
18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. moet wel verlijmd worden Afmeting: 250 ...
Fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. In de kleuren; lichtblauw, creme, zwart, bruin et cetera. Nain met zijde. Afmeting: 201 x 129 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Japanse ivoren gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. omstreeks 1920 met certificaat . Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen wierookbrander met Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren rozenwater sprenkelaar, 950/000. Sprenkelaar op ronde voet versierd met verfijnde florale gravures en gedreven acanthusbladeren en krullen. De sprenkelaar is voorzien van een afsch...
Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Vijf grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met landschap decor. Eén kom heeft haarlijnen, verder goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in landschap decor en zes tekens Kang Xy bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Bodemmerk. Afmeting: 22 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden broche, 585/000, van Anneke Schat. Ovaal gevormde broche voorzien van grillig gevormde voorstelling uit vierkante plaatjes geelgoud en bezet met een grote steen gevormd uit kwart...
Groot werk van Barend Brouwer, 1872- 1936. Hollands wintergezicht met sloot, paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 125 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten Barok secretaire met klauwpoten, opstand en originele facet geslepen spiegels in de deuren. Verstelbare schappen, en mooi binnenleven. Afmeting: 235 x 13...
Vier antieke Duitse Biedermeier stoelen van kersenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Circa 1820. Afmeting: 87 x 50 x 44 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence koeien met wit glazuur. Mogelijke restauraties aan hoornen + oren. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met mandarijn/goud decor. Deksel gerestaureerd. 16 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met medaillons en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi vaas met ruiters in landschap decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Ducai penselenpot met kostbaarheden decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met vijver/eenden/figuren in wolken/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees roodglazuur porseleinen bord met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhout met noten commode, met twee lades, twee deuren en figuren snijwerk. Sloten later. Mooie patina. Afmeting: 127 x 117 x 61 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse Renaissance gredenza met houtgesneden beelden, ranken, fratzen en phoenixen. Rugwand niet origineel. Slot later. Notenhout met vurenhout. Afmeting: 127 x 183 x 54 ...
Twee grote Chinees porseleinen tijgers. Handbeschilderd. Ongemerkt. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Elegante witgouden armband, 585/000, breed model met baksteenschakels in het midden en langs de randen voorzien van 2 banden met vossenstaartschakels. Met bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. lengte ...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Glazuurschade midden kraanvogel + lichte randglazuurschade. Afmeting: Ø 37,7 cm. In goede staat.
Kapitale Franse porseleinen Charles Dix pendule. Twee-delig. Circa 1840. Blindmerk G. Twee Osmaanse krijgers met floraal + goud decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Niet getest. Eé...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen directoire pendule. Circa 1800. Man met lyra. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Ongereinigd. Wijzerplaat beschadigd. Eén pootje los erbij. Afmetin...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen hexagonale kop en schotels met landschappen/coulissen decor. Met bodemmerk. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 x 11 x 11,5 cm. In goede staat.
Statenbijbel met zilveren versieringen. Bijbel met bruin lederen kaft versierd met zilveren hoekstukken met getrembleerde bewerking, MT.: J.v.Gelderen, Schoonhoven, jl.:B:1773 en 2 zilveren sloten met...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eethoek met zes stoelen. Coulissentafel met messing lijsten en twee extra bladen. Afmeting: (tafel) 77 x 111 cm./77 x 231 cm. Afmeting: (stoel) 85 x 45 x 46 cm...
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Cassette met een uitgebreid zilveren bestek, 833/000, Model Haags lofje, bestaand uit 8 tafellepels en 8 dessertlepels, 8 tafelvorken en 8 dessertvorken. Een rijstlepel, 2 groentelepels, 2 sauslepels ...
Set met gouden sieraden, 585/000, met een ring, armband en oorstekers met diamant in drie kleuren goud. Klemband met banden met geel-, wit- en roodgoud, aan de uiteinden versierd met witgouden element...
18e - 19e Eeuwse Chinese brons-overlay op terracotta lachende boeddha met vleermuis en kinderen. Beschadigingen bij vleermuis. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H 220 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen melk en bloed vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
Gesigneerde Chinese Peking glazen vaas met kostbaarheden, insecten, vogels en karaktertekens decor. Eén chip. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Slijtage. Afmeting: H 21 cm. Verder in goede staat.
Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Jan Strube. 1961. 1892 - 1985. Stilleven met tinnen kan en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Grote blauwe Chinees porseleinen vaas met karper en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon kom in lotusbloem vorm. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. 18e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Mooie grote Chinees porseleinen celadon vaas met draken/Foo-honden decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met geel glazuur, karakter tekens en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 27 x Ø 20 cm. Beide deksels gelijmd. Verder in goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast met origineel beslag. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 196 x 145 x 45 cm. In goede staat.
Uitgebreid Duits K.P.M. porseleinen eetservies met floraal en goud decor. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: 95 borden (soep, ontbijt, diner), 20 (deksel)schalen, 2 saucieres, 2 zoutnappen, 2 mosterdde...