Sierlijke witgouden broche, 585/000, met parel en diamant. Ovale broche met krul en omgeslagen gematteerd stuk, versierd met een fraaie grillige grijze cultivé parel, 7,5x10mm. De broche is in de rand...
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Haarlijnen in één voet + craquele. Afmeting: H 8,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse handgeschreven oorkonde betreffende een betaling. Door John Heridge. Anno 1733. Moeilijk leesbaar. Handgesigneerd. Lakstempel mist. Diverse andere signaturen. Afmeting: 43 x 61 cm. In ...
Geelgouden collier, 585/000, met een Venetiaanse schakel. Voorzien van een hanger met grote agaat. breedte collier 1,6 mm. lengte 50 cm. Collier ca 7,0 gram. In goede staat
Sigarencomfoor met kristal en zilver, 833/000. Kristallen hoorn des overvloed met geëtste bewerking van druivendecor, met luciferdooshouder geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. Op een r...
Lot oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Tien stuks krijgers en andere figuren decors. Met bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits aardewerk. Bestaande uit: Steengoed tabakspot, Wilckens Kautabak, circa 1880, goed. Majolica vaas, historisme, gerestaureerd. Steengoed kruik, goed. Afmeting: 18 - 31 cm. In re...
Antiek Engels eikenhout gestoken schrijfsecretaire met ranken en fratzen. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 93 x 54 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Antiek zilveren couvert met lepel en vork met een steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met een rondmodel met kam. MT.: F.R.Precht, Amsterdam, jl.:T: 1753. lengte 20,5 cm. totaal ca 140 gram. In...
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl armleunstoel met Fratz en rode velours bekleding. Afmeting: 131 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Zeldzame naaldkoker, ca 1800, uit hout voorzien van handbeschildering met putti op wolken. Met 3 geelgouden bewerkte randjes. 11 cm. In redelijk goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose waterbak met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met grote strakke rozet, ø 14,5mm, in het midden bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct SI/P en daaromheen 3 randen bezet met kl...
Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Grote rozethanger met een clipsluiting, voorzien van een ovale witgouden hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 9x7mm, en ...
Twee zilver klemarmbanden, BWG, voorzien van bewerking, is wat afgesleten. Breedte 28 mm. ø60x70mm. totaal ca 182 gram. In goede staat
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Miniatuur zilveren staand horloge onder glazen stolp. Fraai staand horloge versierd met een tooi met putti, vis en figuur, met tin bevestigd. Voorzien van afbeeldingen met schepen en bloemen. Met 2 kl...
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Ongerestaureerd. Afmeting: 145 x 91 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier bewerking. Het sluitmechanisme is gerestaureerd en voorzien van nieuw knopje. De beugel is voorzien van een zilveren...
Bijzondere 925/000 zilveren roomkan op gecontourneerde voet, met fraaie opengewerkte greep. Mr. Pieterse en A. Bonebakker & Zn. - Amsterdam. Anno 1858. Tevens voorzien van essaikeurteken H.W. van Rie...
19e Eeuws lepelrek met polychromie en tinnen lepels. Gekeurd. Afmeting: 50 x 4 x 29 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.
Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt met putti en een tafereel van figuren bij een tafel. MT.: Firma B.W.Eldick Zutphen. jl.:K: 1920. Voorzien van jasseronketting. 16x12cm. ca 136 gram. In goede s...
Grote vier-laden bestek-cassette met compleet plated bestek. Gesigneerd Kochberg. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 46 x 36 cm. In goede staat.
Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad en met schaakspel. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Zilveren bestek met een slacouvert, BWG,12 lothig, strak model en 2 bijpassende mosterdlepels, 835/000. 26 en 6,5cm. totaal ca 229 gram. In goede staat
Oude Perzische loper met floraal decor. In de kleuren rood/zwart. Afghan. Afmeting: 288 x 85 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot in lotus vorm. Met donkerrood en blauw-groen glazuur. Afmeting: H 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Ruitvormige hanger met een rand met kleine diamantjes, singlecut, en een venster gevuld met 4 briljant geslepen diamanten, Swinging diamonds. Het hangeroog is ...
Lange oude Perzische loper met floraal decor. Afmeting: L 400 x B 107 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Broche gemaakt van een rechthoekige sluiting met 3 cabouchon bloedkoralen en een versierde rand met getorst draad. 29x12mm. ca 6,0 gram. In goede staat
Twee Chinese Familie Rose kommen met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Geelgouden streekbroche, 585/000, met parel. Ovale broche met knopjes, 2 opgelegde rondjes met bloemdecor en een baardje. In het midden van de broche zit een klein beschadigd pareltje. 26x32mm. ca 3,9...
Zilveren geboortelepel, 833/000, met rattestaart en een dubbel getorste steel bekroond met een jager met hond. Voorzien van restauratie. Bak aan de achterzijde voorzien van gravure: Foppe Boukes Eekma...