Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...
Zilveren dekseldoos, 830/000, gecontourneerd vierkant model rijkelijk versierd met kwabben, krullen, bloemen en cartouchen. Geplaatst op 4 pootjes. Voorzien van een scharnierend deksel. MT.: GEWE Silv...
Zilveren schaal, 812/000, opengewerkt ovaal model met krullen en druivenranken, geplaatst op 4 bolpoten. In het midden van de schaal zit een verguld element voorzien van een wapengravure met tekst: La...
Grote antieke plated messing inktpot met Arabieren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 18 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Louis Seize-stijl kamerscherm met prenten en goudkleurig stucwerk. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 180 x B 150 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, ranken et cetera. Bergisches Land. Afmeting: 72 x 134 x 59 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken klepbank. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 118 x 50 cm. In goede staat.
Twee hoge 19e eeuwse vergulde houten piedestals. Bladgoud. Floraal/rozen decor. Frankrijk of Italië. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 145 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonschaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen en golvend patroon. Op ovale voet, de rand is voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschot...
Antieke uitneembare eikenhouten Mechelse twee-deurs vitrinekast met schappen. Met snijwerk en halve pilaren. Afmeting: 214 x 150 x 60 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten Empire trumeau. Met zwart geëboniseerde zuilen met vergulding, klauwpoten, lade en spiegel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 85 ...
P. Renard. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lectuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren miniaturen, 925/000, jachttafereel, met 3 paarden met ruiters en 7 miniaturen met honden. 4x1,5x4cm en 1,8x1x1,2cm. totaal ca 85 gram. in goede staat.
Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...
Grote 18e eeuwse teakhouten Hollandse gebogen Barok commode met vier laden, gecontourneerd blad en origineel beslag + sloten. Afmeting: 100 x 117 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire met prachtig binnenleven en intarsia. Circa 1870. Afmeting: 190 x 94 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Ongesigneerd. Twee-luik. Circa 1900. Hollandse voorstelling. Moeder en kind wachtend bij veerpont. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x B 25 cm. In goede staat.
Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...
18e Eeuws Engels eikenhout met noten commode, met twee lades, twee deuren en figuren snijwerk. Sloten later. Mooie patina. Afmeting: 127 x 117 x 61 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gelobd model versierd met gedreven familiewapen, geplaatst op een ovale voet en voorzien van grepen uit 2 staande leeuwen die een kroon dragen. MT.: R.Huizinga, ...
Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...
Zes lithografieën van Jan Thoorop in lijst. 1858 - 1928. Diverse voorstellingen. Lithografie op papier Afmeting: H 23 x B 13,5 cm. In goede staat.
Jan van Weerden. 1905 - 1975. Rivier en paardenkar in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...
Twee zilveren kinderlepels, één lepel, 800/000, voorzien van een floraal gevormde steel met een peervormige bak. Aan de achterzijde van de steel voorzien van initialen: O.B. gemerkt F.Burgtorff. 19 cm...
Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...
Geelgouden maliënkolder beursje, 585/000, met een rechthoekige beugel en 2 knoppen in de vorm van een eikel met blauwe steentjes. ca 39,5 gram. In goede staat
Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...
L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.
A. v.d. Poll. Circa 1930. Man met warme drank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten Barok secretaire met klauwpoten, opstand en originele facet geslepen spiegels in de deuren. Verstelbare schappen, en mooi binnenleven. Afmeting: 235 x 13...
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.
Fraaie zilveren koektrommel, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met scharnierend deksel. 13x17x8cm. Deksel sluit net niet helemaal goed. ca 484 gram. In goede staat
Twee zilveren roomlepels, 833/000, voorzien van ronde bak en gekrulde steel. Eén voorzien van een voorstelling in de bak met gedreven dorpsgezicht en een steel met leeuw, De andere roomlepel is glad e...
Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Achterlader percussie-karabijn. Model 1971 Mark III. Uitvoering Snider-Enfield. Met diverse keuren voor toelating in het Britse leger.