Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude messing pendule
Resultaat: 1.200 EUR

Oude messing pendule met antiek uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Au Bon Sauvage. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 28 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Napels Bisquit porseleinen beeld
Startprijs 100 EUR

Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Franse pendule. Verrijdbare boeren wagen met figuren. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 x 42 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Höchst figuur, 1800
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.

4x Porseleinen dieren figuren
Resultaat: 80 EUR

Vier porseleinen dieren figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: (1) Windhond, ongemerkt. (2) Gems, onduidelijk gemerkt. (3) Fazant, Germany. (4) Steenbok, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede...

Stationsklok (electrisch)
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Franse metalen electrische dubbelzijdige Brillie stationsklok. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 25 x Ø 66 cm. In goede staat.

Kleine Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse Ansonia pendule
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Amerikaanse zwart marmeren Ansonia pendule. Achtdaags-uurwerk, brocot-gang, halfuur-slag op gongspiraal. Beschadigingen marmer. Functies niet getest. Behoeft aandacht. Afmeting: 40 x 42 ...

3-Delig Tichelaar kaststel
Startprijs 300 EUR

Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.

Antieke Tournant nachtklok, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse messing Tournant nachtklok voor kaarslicht. Circa 1900. Functie niet getest. Barst in glas. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen plaquettes
Startprijs 100 EUR

Twee Italiaanse Napels porseleinen plaquettes met opgewerkte figuren. Musicerend. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies
Resultaat: 70 EUR

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...

Groot porseleinen figuur
Resultaat: 90 EUR

Grote wit porseleinen figurengroep. Met drie figuren, hond en sculptuur. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 29 x 23 cm. In goede staat.

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse zwart marmeren Charles Dix pendule met brons. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Franse Art Deco glaspendule + lamp, 1920
Resultaat: 250 EUR

Franse Art Deco marmeren glaspendule met chroom + marmeren lamp. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 48 cm. In goede staat.

Regulateur met speelwerk, 1890
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met speelwerk. Cylinder + kam. Circa 1890. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Oude scheepsklok 'Observer'
Resultaat: 140 EUR

Oude messing scheepsklok. Gemerkt Observer. Mechanisch met slagwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 18 cm. In goede staat.

2x Bisquit putti's
Startprijs 500 EUR

Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Westminster kwartierslag regulateur met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Uurwerk, emaille wijzerplaat
Resultaat: 80 EUR

Groot 19e eeuws uurwerk. Huwelijk. Emaille wijzerplaat + uurwerk. Ankergang, geen bel. Functies niet getest. Afmeting: Ø 33 cm. In matige staat.

Chinese vaas
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

Majolica bloempot
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen faun met papegaai
Startprijs 200 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen figuur. Faun met papegaai. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Messing bureauklokken
Startprijs 60 EUR

Twee antieke messing bureauklokken. Circa 1900 - 1930. Eén maal messing met achterpendel, achtdaags-stil uurwerk, Frankrijk. Eén maal messing, Duits, Pfeilkreuz. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.