Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor en konijn als bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 17 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met parel. Brisures met daaraan een hanger in de vorm van een haak met daarin een cultive parel, ø 4,5mm. lengte 29 mm. totaal ca 2,9 gram. Nieuw
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Haarlijnen in één voet + craquele. Afmeting: H 8,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Tien stuks krijgers en andere figuren decors. Met bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad en met schaakspel. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel. Middensteen ca 4,7x5,8mm. Grootte broche 31x19mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat
Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper met floraal decor. In de kleuren rood/zwart. Afghan. Afmeting: 288 x 85 cm. In goede staat.
Miniatuur zilveren staand horloge onder glazen stolp. Fraai staand horloge versierd met een tooi met putti, vis en figuur, met tin bevestigd. Voorzien van afbeeldingen met schepen en bloemen. Met 2 kl...
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier bewerking. Het sluitmechanisme is gerestaureerd en voorzien van nieuw knopje. De beugel is voorzien van een zilveren...
Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Bijzondere 925/000 zilveren roomkan op gecontourneerde voet, met fraaie opengewerkte greep. Mr. Pieterse en A. Bonebakker & Zn. - Amsterdam. Anno 1858. Tevens voorzien van essaikeurteken H.W. van Rie...
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Lange oude Perzische loper met floraal decor. Afmeting: L 400 x B 107 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.