Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Herman Krug. Duitse School. Circa 1900. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel (linnen op karton). Afmeting: H 37 x B 28 cm. In goede staat.
Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadskanaal met figuur in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt met putti en een tafereel van figuren bij een tafel. MT.: Firma B.W.Eldick Zutphen. jl.:K: 1920. Voorzien van jasseronketting. 16x12cm. ca 136 gram. In goede s...
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote vier-laden bestek-cassette met compleet plated bestek. Gesigneerd Kochberg. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 46 x 36 cm. In goede staat.
Zilveren bestek met een slacouvert, BWG,12 lothig, strak model en 2 bijpassende mosterdlepels, 835/000. 26 en 6,5cm. totaal ca 229 gram. In goede staat
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.
Oud/antiek Afrikaans houtgestoken masker met polychromie. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Set plated messing kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met rattestaart en een dubbel getorste steel bekroond met een jager met hond. Voorzien van restauratie. Bak aan de achterzijde voorzien van gravure: Foppe Boukes Eekma...
Twee Tiffany-stijl glazen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
Zilveren comfoor met brander, 833/000, met gezaagde ovaal decor en een parelrand, geplaatst op 3 poten met getorst patroon en ivoren knopjes. Met zilveren brander. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, j...
Lot zilver met een schaar, naaldenkoker en vingerhoed, grote cilindervormige naaldenkoker met ribdecor en schild, 12 cm, een vingerhoed met schild en een schaar met zilveren grepen met krulversiering....
Twee grote eikenhouten Duitse neo-gotische lijsten met prenten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 108 x B 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse roodkoperen kraantjeskan met aslade. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.