Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee
Startprijs 800 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Arabisch tafereel
Startprijs 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.

Dirk Wiggers, Romaanse kerk op heuvel bij meer
Startprijs 1.000 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Romaanse kerk op heuvel bij meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 125 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Heren bij paard
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Heren bij paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Evert Bomhof, Hollandse platbodems op zee
Resultaat: 90 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.

Joh. Braakensiek, Soldaat gooit hond uit de keuken
Startprijs 150 EUR

Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Soldaat gooit hond uit de keuken. Sepia op papier. Afmeting: H 24 x B 16 cm. In redelijke staat.

H.F. de Grijs, Hollands riviergezicht
Resultaat: 90 EUR

H.F. de Grijs. 1866 - 1933. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 23 x B 40 cm. In goede staat.

A. Bauer, Vissersboot aan strand
Resultaat: 150 EUR

A. Bauer. 1878. Souvenir de Heyst et cetera. Vissersboot met figuren aan strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.

H. van Langen, Boerin bij haard
Resultaat: 50 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Boerin bij haard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld
Resultaat: 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. Bloembollenveld met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Meisje op strand
Resultaat: 350 EUR

Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Monogram IZ, Gevangene wordt erotisch gevoed bij kaarslicht
Startprijs 250 EUR

Monogram IZ. 19e Eeuw. Gevangene wordt gevoed bij kaarslicht door zijn dochter. schilderij is geschilderd na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero. Olieverf op paneel. Krimpnaad in paneel. Af...

R. Rounikor? Vaas met tulpen
Startprijs 80 EUR

R. Rounikor? 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Corneille, Charlie Parker
Startprijs 150 EUR

Corneille 1959. 1922 - 2010. Nr. 78/200. Titel: Charlie Parker. Lithografie op papier. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 100 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.

Corneille, Slang, kat en mens
Resultaat: 110 EUR

Corneille, 1997. 1922 - 2010. Slang, kat en mens. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.

Anton Doll, Duits panoramisch landschap
Startprijs 350 EUR

Anton Doll. 1826 - 1887. Duitse School. Duits landschap, panoramisch met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 21,5 cm. In goede staat.

A. van Gelderen, Voederen van een paard
Startprijs 300 EUR

Albert van Gelderen. Eerste helft 20e eeuw. Voederen van een paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.

K. ten Hagen, Hollands riviergezicht
Startprijs 300 EUR

K. ten Hagen. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

M. Vermeulen, Romantische Hollandse ijspret
Startprijs 350 EUR

M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.

M. Vermeulen, Hollands rivierlandschap met vissers
Startprijs 250 EUR

M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Hollands rivierlandschap met vissers en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Holland riviergezicht met boten
Startprijs 400 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Hollands riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 55 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Panorama met dorp en koeien in de wei
Startprijs 200 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Panorama met dorp en koeien in de wei. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 16 x B 23 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met plaggenhut en boer
Resultaat: 250 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met plaggenhut en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dames in interieur
Resultaat: 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 69/199. Mogelijke nadruk. Naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Hans Wacker Elsen, Vakwerk boerderij
Startprijs 150 EUR

Hans Wacker-Elsen. 1868 - 1958. Duitse School. Vakwerk boerderij met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.

Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk
Startprijs 200 EUR

Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Ploegende boer
Startprijs 350 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boer op akker met ploeg en paardenspan. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 52 cm. In goede staat.

T.H. Topalski, Joodse man met hoed
Startprijs 200 EUR

T.H. Topalski. Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht
Startprijs 125 EUR

Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Oud Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

A. Verwey ?, Paardendrenkplaats
Resultaat: 200 EUR

A. Verwey? Circa 1900. Paardendrenkplaats bij ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

H.J. Bellaard, Polderlandschap
Resultaat: 150 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollandse boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Goed uitgevoerde restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Leo Eland, Oosters bergdorp
Startprijs 850 EUR

Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesische School. Oosters bergdorp. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.

Keith Haring, Muis met bril
Resultaat: 270 EUR

Keith Haring '86. Uitgave Andy Mouse 1986. Mogelijke latere nadruk. Muis met bril. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame op bed
Resultaat: 400 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 152/199. Mogelijke nadruk. Naakte dame op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

S.M. de Ranitz, Hollands wintergezicht met boerderij
Resultaat: 650 EUR

S.M. de Ranitz. 1847 - 1917. Hollands wintergezicht met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 75 cm. In goede staat.

P. Verschuur, Vee langs de rivier
Startprijs 500 EUR

P. Verschuur. Circa 1930. Vee langs de rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

J. van Mourik, Landschap met hooiwagen
Startprijs 1.000 EUR

Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landschap met hooiwagen en werkende boeren. Olieverf op linnen (op paneel). Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.

N. Simon, Romantisch paar in park
Startprijs 400 EUR

N. Simon. Circa 1900. Romantisch paar in park. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In matig/redelijke staat.

A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren
Startprijs 800 EUR

Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Grun, mogelijk J.A. Grun, Damesportret
Startprijs 300 EUR

Grun. Mogelijk J.A. Grun. 1868 - 1934. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren aan het bidden
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd groot schilderij. 19e Eeuw. Figuren aan het bidden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

Karl Biese, Landschap met Hunebed
Startprijs 200 EUR

Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

2x J.H. Kaemmerer, Boeren taferelen
Startprijs 180 EUR

2x J.H. Kaemmerer. Pendant. 1894 - 1970. Boeren taferelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 12 cm. In goede staat.

Theo Goedvriend, Landschap met hooikapschuur en plaggenhut
Resultaat: 100 EUR

Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Landschap met hooischuur en plaggenhut bij sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.

Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven
Startprijs 250 EUR

Eduard Huber Andorf. 1877 - 1965. Münchener Schule. Duits Renaissance stilleven met pronkkamer, pronkschotel, Perzisch kleed en fruit. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 70 x B 100 cm...

Jan van Rijn, Rotterdamse haven
Resultaat: 350 EUR

Jan van Rijn. Circa 1930. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

L.J. Tortwijk of Fortwijk, Scheveningse vissersschepen op kade
Startprijs 350 EUR

L.J. Tortwijk of Fortwijk. 20e Eeuw. Scheveningse vissersschepen op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 500 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht met vele schepen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Feike C. Nossen, Hollands landschap
Resultaat: 70 EUR

Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met rozen, tin en porselein
Resultaat: 120 EUR

Anton van der Vet, 1949. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met rozen, tin en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 60 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met kersen, porselein, tin en glas
Resultaat: 100 EUR

Anton van der Vet, 1950. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met kersen, porselein, tin en glas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met bloemen en fruit
Startprijs 100 EUR

Anton van der Vet, 1952. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.

J.A. Hesterman, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 120 EUR

J.A. Hesterman. 1877 - 1955. Hollands stadsgezicht met gracht, boten en vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame in stoel
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Dame in stoel. Degas stijl. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Havengezicht
Startprijs 750 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia
Resultaat: 450 EUR

Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien
Startprijs 120 EUR

B. v.d. Heyden. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisjesportret
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisjesportret. Met antieke Italiaanse vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

W. Bos, Hollandse platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 150 EUR

W. Bos. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Boerderij met werkende boer + boerderij met boerin
Resultaat: 325 EUR

Twee maal ongesigneerd. Hollandse School, Haagse School. 19e Eeuw. 1x Boerderij met werkende boer. 1x Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42,5 x B 30 cm. In goede staat.

Alexander Boom, Markt met figuren
Startprijs 250 EUR

Alexander Boom. 1862 - 1943. Markt met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Duitse School/17e eeuw, Rivierlandschap met bergen
Resultaat: 300 EUR

Duitse School. 17e Eeuw. Rivierlandschap met bergen en figuren. Bedoekt, restauraties. Behoeft tevens restauratie. Afmeting: H 60 x B 74 cm. In redelijke staat.

Th. de Bock, Huis in de duinen
Resultaat: 320 EUR

Theophile de Bock. 1851 - 1904. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Marouflé. Krimpnaden bitumen. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Paarden in zonnige weide
Resultaat: 120 EUR

Evert Rabbers, Enschede. 1875 - 1967. Paarden in zonnige weide. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Landarbeiders aan het oogsten
Resultaat: 350 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

2x Dirkjan Ribbeling, 2x Vrouwelijk naakt expressief
Startprijs 100 EUR

Twee maal Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee maal vrouwelijk naakt. Expressief. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 41 - Ø 54 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 80 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Theo van Wijngaarden, Riviergezicht
Startprijs 200 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Bosgezicht
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Bosgezicht met boerderij, geit en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren, kind en schaap
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Interieur met figuren, kind en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.

Naar van Prooijen, Hollands riviergezicht
Resultaat: 80 EUR

Naar van Prooijen. Circa 1900. Hollands riviergezicht met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.

van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 200 EUR

Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.

Otto Coenders, Kruik met bloemen
Startprijs 190 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven, miniatuurkan met kersen
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, miniatuur kan met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met brood en glas
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven druiven op tafel
Resultaat: 150 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

J. M. Piket, Meisjes portret
Startprijs 80 EUR

J.M. Piket. 20e Eeuw. Meisjes portret. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret. Restvuil. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Eenden bij burcht
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Eenden bij burcht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Zwart, Strandgezicht Katwijk
Resultaat: 140 EUR

Zwart. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

H. Schouten, Landschap met koeien
Startprijs 500 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Laat werk van deze schilder. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

4x Landkaarten
Resultaat: 500 EUR

Vier 19e eeuwse landkaarten. Papier op linnen. Divers. Bestaande uit: Europa, Afrika, Azië, Amerika. Door M. de Humboldt A.R. Fremin, Paris. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.

Warja Sindu, Indonesisch landschap
Startprijs 100 EUR

Warja Sindu. Indonesische School. UBUD. Indonesisch landschap met figuren in rijstvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan J.E.J. Massé, Landschap met stenderkasten, boerin en vee
Startprijs 200 EUR

Toegeschreven aan J.E.J. Massé. 1856 - 1950. Landschap met stenderkasten, boerin en vee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen
Startprijs 125 EUR

Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap
Startprijs 100 EUR

2x Naïve School. Monogram H. v.d. B. 20e Eeuw. Figuren in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Germ de Jong, Vaas met bloemen
Startprijs 250 EUR

Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Visser, Boeren interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 200 EUR

Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Boeren interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Klaas Visser, Bosgezicht
Startprijs 500 EUR

Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.

M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 100 EUR

M. Mulfsing? München. Tiroler gebouw in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord
Startprijs 150 EUR

H.J. Bürgers. 1834 - 1899. 19e Eeuw. Duitse School. Wandelaar bij informatiebord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Atelier W. Maris, Landschap studie
Startprijs 150 EUR

Atelier Willem Maris. 1844 - 1910. Brandstempel verso. Landschap studie. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 28 cm. In goede staat.

W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom
Startprijs 125 EUR

Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.