Twee 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met floraal/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. + Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met waterpartij en eenden decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met floraal decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Eén maal fijn gedecoreerd met vele bloemen/landschap decor + bodemmerk, haarlijnen. Eén maal dekselvaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmetin...
Chinees porseleinen drakenkom. Draken in wolken decor met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Polychrome. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quang Yin met kruik op lotusbloem. Gemerkt op rug. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oker-geel glazuur, wit floraal decor met vogels. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met zeldzaam Europeanen, erotisch en goud decor. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/perzik decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse/Chinese borden. Bestaande uit; Eén maal met vlinder/floraal/goud decor (minimale chip). Vier maal met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk (goed). Afmeting: Ø 19 - 20 cm. ...
Chinees porseleinen drakenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen pattipan met bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kommen op houtgestoken consoles. Eén gaaf, één chip. Afmeting: 9 - Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn, één schotel chip, twee schotels goed. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeting: circ...
Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met geisha's/hert in landschap/tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met mandarijn/goud decor. Deksel gerestaureerd. 16 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met bloemen/draken decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams Bont decor. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder in landschap decor + bodemmerk. Craquele. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose bord met Europeaanse figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor en bronzen bodemrand. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met floraal/kwartel en goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen soeplepel met floraal decor en tekst. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vroeg Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur en apart bodemmerk. Ming. Tuit en hengsel gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met Familie in tuin decor. Beide haarlijnen + één maal chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met boeddha in landschap + goud decor. Afmeting: 14 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen sierschotel met zes tekens Kang Xy bodemmerk en figuren decor. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed borden met landschap/vogel/floraal en goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose schotels met pauw decor en goudrand. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 35,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met coulissen/vazen/vogels/landschap decor. Met bodemmerk. Eén bord chip + haarlijn. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen cup met draak in wolken decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen melk en bloed vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren rand en deksel. Figuren in tuin decor. Bovenrand porselein beschadigd en 2 cm. haarlijn. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.