Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bowlpot, 1930
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

Grote Imari schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote Imari porseleinen schaal met floraal/vogel/goud decor. Gemerkt Victoria Ware Ironstone. Afmeting: H 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

3x Grote kommen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.

Collectie Hummel borden (12x)
Resultaat: 40 EUR

Collectie van twaalf Duitse M.J. Hummel Sammelteller. Goebel. Gelimiteerd. In koffer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23cm. In goede staat.

Lot Furstenberg porselein
Resultaat: 25 EUR

Fürstenberg porseleinen bonboniere met vier petit four schaaltjes welke voorzien zijn van rozen/goud decor + Thüringen porseleinen mandje. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 17 cm. In go...

Duits Königliche Tettau deelservies
Resultaat: 45 EUR

Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...

2x Twentse herdenkingsborden
Resultaat: 40 EUR

Twee Twentse Hollandse Fayence herdenkingsborden. Makkum + Delft. Eén maal de acht steden van Twente. Eén maal 40 jaar Van Heek. Afmeting: Ø 28,5 - Ø 36 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel (van Duijn)
Startprijs 500 EUR

19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/papegaai decor. Gesigneerd: van Duijn. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

2x Meissen borden
Startprijs 60 EUR

Twee handbeschilderde Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - Ø 18,5 cm. In goede staat.

Duits warmhoud plateau
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

8x Antieke Japanse borden
Resultaat: 70 EUR

Acht antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere; Kutani, Imari. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.

Antiek Japans Kutani theeservies, 1930
Resultaat: 80 EUR

Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Twaalf kop + schotels, thee, suiker en melkpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

6x Gesigneerde C.T. Maling borden Ø 26 cm.
Startprijs 50 EUR

Zes antieke gesigneerde keramieken borden. C.T. Maling. Decor Denons Egypt. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Grote antieke pronk dekselvaas, 1900
Startprijs 230 EUR

Grote antieke porseleinen pronk dekselvaas met putti en floraal decor. Ongemerkt. Circa 1900. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 250 EUR

Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 250 EUR

Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.

Antieke reservisten bierpul
Startprijs 200 EUR

Antieke originele Duitse reservisten bierpul met tinnen deksel. Handbeschilderd. 'Hab Aug und Hand fürs Vaterland'. Conrad Klaetzel. Circa 1900. Aug. 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

6x Petrus Regout kommen, 1890
Startprijs 50 EUR

Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

Lot antiek Petrus Regout aardewerk
Resultaat: 160 EUR

Groot lot antiek Petrus Regout Maastricht aardewerk. Onder andere: verdeelschalen, servies, herdenkingsborden, zeldzame metalen etsplaat et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 c...

Wedgwood soepterrine
Startprijs 80 EUR

Antieke drie-delige Engelse Wedgwood of Etruria soepterrine met floraal decor. Afmeting: 22 x 37 x 23 cm. In goede staat.

2x Bierpullen Merkelbach/Grenzhausen
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse steengoed bierpullen. Merkelbach + Grenzhausen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Schenkkan (aardewerk)
Startprijs 40 EUR

Duitse Westerwald steengoed schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.

2x Aardewerken borden
Startprijs 20 EUR

Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat

5x Petrus Regout kastkommen
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke Royal Sphinx Maastricht keramieken kastkommen. Decor Victoria. Circa 1900. Eén kom beschadigd. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Petrus Regout theeservies
Startprijs 100 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht theeservies. Decor Cambridge. Circa 1900. Bestaande uit; Theepot, koffiepot, suikerpot, twaalf kop en schotels, twaalf borden en drie vleesschalen. Minimale be...

19x Jugendstil tegels
Resultaat: 90 EUR

19x Diverse oude/antieke Jugendstil tegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke schenkkan (bodemvondst)
Startprijs 80 EUR

Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x Ø 17 x 21cm. In goede staat.

Antieke schenkkan (bodemvondst)
Resultaat: 60 EUR

Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.

5x Antieke Delftse Fayence borden Ø 23 cm.
Startprijs 150 EUR

Vijf antieke Delftse Fayence borden met kippen decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

4x Antieke Westerwald stopflessen
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Duitse steengoed Westerwald stopflessen met emaille stoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

3x Hollands keramiek
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Hollands keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eskaf bolvaas, zwart glas. En twee geglazuurde oor-bolvazen. Afmeting: 10 - Ø 16 cm. In goede staat.

Arnhemse Fayence orenvaas
Resultaat: 60 EUR

Arnhemse platelen Jugendstil oorvaas met floraal decor. Ontwerp Klaas Vet. Circa 1910. Haarlijn in één oor. Afmeting: 12 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Bavaria servies
Resultaat: 60 EUR

Duits Bavaria porseleinen servies met Zwiebelmuster decor + Jugendstil plated sleef. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: 6 eetborden, 6 diepe borden, melk/suiker set, 4 schalen, theekan, sauciere, 6...

Arnhem plateel servies
Startprijs 400 EUR

Zeldzaam Arnhems' platelen Jugendstil servies. Gemerkt met een haan. Circa 1910. Bestaande uit: Theekannen, theestoof, melk/suiker set, drie schalen, botervloot, twaalf borden, drie eierdoppen, acht k...

Delftse vaas, 1930
Startprijs 200 EUR

Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.

3-Delig Tichelaar kaststel
Startprijs 300 EUR

Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 200 EUR

Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

Delftse schenkkan
Startprijs 200 EUR

Delftse Fayence schenkkan met Florale decor. 18e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 17 x 9 cm. Minimale chips. In goede staat.

Engels Royal Albert theeservies
Resultaat: 130 EUR

Mooi Engels Royal Albert porseleinen theeservies. Decor Old Country Roses. Bestaande uit; Theekan + comfoor, zes kop en schotels, melk + suiker set. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tazza
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen handbeschilderde tazza met floraal/vlinder en goud decor. Met monogram. Onduidelijk gestempeld, en Paris. Afmeting: H 14 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts Fayence bord
Startprijs 75 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Droste chocoladekan + beker
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse Droste cacao/chocolade kan met drinkbeker. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 22 cm. In goede staat.

Lot Makkumer aardewerk
Resultaat: 100 EUR

Groot lot Makkumer polychrome aardewerk. Onder andere; dekselvazen, schalen, dekseldozen et cetera. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Lot Makkum (15x)
Resultaat: 170 EUR

15x Polychrome Makkumer borden, schaaltje. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - Ø 35 cm. In goede staat.

Lot Villeroy & Boch serviesgoed
Resultaat: 60 EUR

Villeroy & Boch serviesgoed. Decor Wild Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes ontbijtborden, vier glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

9x Hummel figuren
Startprijs 100 EUR

Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

5x Petrus Regout kommen
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met herder/floraal decor. Afmeting: 7 x Ø 10,8 cm. In goede staat.

Makkumer tegeltableau Zeeslag bij Duins 1639
Resultaat: 80 EUR

Makkumer porseleinen polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Zeeslag bij Duins 1639. Drie tegels gescheurd. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.

2x Hummel figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee Duitse porseleinen Hummel figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vrouw met pollepels + man met druiven. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Duitse Hummel tafellamp
Startprijs 50 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp. Jongen in appelboom. Nr. 230. W. Germany. Stam appelboom gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Hummel tafellamp
Startprijs 50 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp. Meisje op hek. Nr. 225/1. W. Germany. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Hummel lampenvoet
Startprijs 80 EUR

Duitse Hummel keramieken lampenvoet. W. Germany. Nr. 36 223. Minimale chip bodemrand. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Goebel geurbrander
Startprijs 40 EUR

Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Wedgewood lamp
Resultaat: 90 EUR

Engelse Wedgwood Etruria porseleinen tafellamp met floraal decor. Creme-kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 35 cm. In goede staat.

Hummel lamp
Resultaat: 70 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp. West-Germany. Meisje in boom en hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x Ø 26 cm. In goede staat.

3x Duits steengoed
Startprijs 70 EUR

Drie delen 19e eeuws Duits steengoed. Bestaande uit; Litre bierpul, haarscheur. En twee schenkkannen met blauw geglazuurde florale decors. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse porseleinen haan
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse Chelsea porseleinen haan met goud decor. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Porseleinen plaquettes
Startprijs 100 EUR

Twee Italiaanse Napels porseleinen plaquettes met opgewerkte figuren. Musicerend. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

2x Antieke Staffordshire honden
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Staffordshire porseleinen honden. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Porseleinen Japanse ara
Startprijs 60 EUR

Grote Japanse porseleinen ara. Polychroom met goud decor. 20e Eeuw. Eén chip blad + stuk tak mist. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.

4x Engelse keramieken figuren
Startprijs 50 EUR

Vier oude/antieke Engelse keramieken figuren. Polychrome. Enkele haarlijnen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Sitzendorf figurengroep, 1930
Startprijs 85 EUR

Duitse Sitzendorf keramieken figurengroep. Paard met veulen. Circa 1930. Afmeting: 19 x 26 x 11 cm. In goede staat.

Porseleinen jachthond
Startprijs 100 EUR

Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Nymphenburg beeld, Hinde
Startprijs 200 EUR

Duits Nymphenburg wit porseleinen hinde. Ontwerp A. Göhring. Circa 1930. Nr. 850/5. Afmeting: 16 x 22 x 12 cm. In zeer goede staat.

Rosenthal beeld, Kalf
Startprijs 100 EUR

Duits Rosenthal porseleinen kalf. Ontwerp Speicht Büchtig. Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.

3x Duits porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee messenleggers + figuur haan en kip, Metzler & Orllof. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.

Deel van Engels theeservies
Startprijs 40 EUR

Antiek (deel) Engels Art Deco theeservies. Gesigneerd Clarice Cliff. Circa 1930. Bestaande uit: Negen kopjes + schotels, suikerpot (deksel gelijmd), melkkan, theepot. Enkele reparaties. Afmeting: 7 - ...

Tabaksdoos van aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Antieke polychrome fayence dekseldoos (tabatière) met zeepaarden/zeemeermin/floraal decor. Met bodemmerk + monogram. Afmeting: 6 x 11 x 9 cm. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, 1880
Startprijs 450 EUR

Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

K.P.M. theepot
Startprijs 80 EUR

Duitse handbeschilderde K.P.M. theepot met goud/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe wandplaquettes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Hollandse Delftse wandplaquettes. Circa 1920. Zuiderzee met boten + landschap met windmolens. Eén chip. Afmeting: H 26 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x 18e Eeuwse Fayence borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén gelijmd. Eén goed. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies
Resultaat: 70 EUR

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...

Groot porseleinen figuur
Resultaat: 90 EUR

Grote wit porseleinen figurengroep. Met drie figuren, hond en sculptuur. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 29 x 23 cm. In goede staat.

2x Antieke Meissen borden, 1900
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde borden met floraal decor. Knauf. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

2x Spaanse Fayence schotels Ø 36 cm.
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Spaanse Fayence schotels met floraal/fruit decor. Mintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Franse terrine
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.

Majolica dekselschaal
Startprijs 60 EUR

Twee-delige Majolica dekselschaal + onderschaal. Portugal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 29 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Engelse portre montre
Startprijs 75 EUR

Antieke Engelse Staffordshire keramieken portre montre met figuren. 19e Eeuw. Restauratie aan neus. Afmeting: 32 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Meissen bord
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Verzameling W.H. Goss porselein (16x)
Startprijs 50 EUR

Verzameling Duitse porseleinen vaasjes + bellen. W.H. Goss. Afmeting: 4 x 6 cm. In goede staat.

3x Bisquit porseleinen éénhoorns
Startprijs 50 EUR

Drie bisquit porseleinen éénhoorns. Door David Cornell. 90-er Jaren. Eén hoorn los erbij. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Verzameling Cabinet Cats
Resultaat: 80 EUR

Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

9x Oude wandtegels
Resultaat: 80 EUR

Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

2x Terracotta wand sierschotels
Startprijs 20 EUR

Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

2x Rosenthal figuren
Startprijs 120 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Selb Bavaria. Figuren met honden. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Rosenthal vaas
Resultaat: 45 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Bisquit putti's
Startprijs 500 EUR

Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen taartschaal
Startprijs 200 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp
Startprijs 80 EUR

Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

2x Antieke Majolica bustes
Startprijs 200 EUR

Twee grote antieke Duitse Majolica aardewerken bustes. Boheems paar met viool. Gesigneerd R. Sturm. Circa 1900. Diverse chips. Afmeting: 40 - 42 cm. In redelijke staat.

Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Duits servies
Resultaat: 70 EUR

Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

3x Delftse schotels
Startprijs 225 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Rand restauraties. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.