Twee antieke Franse porseleinen vazen met bronzen armaturen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Gesigneerd Guy. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vijf porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. Bestaande uit: 1979: Alpenland/Steinbock. 1981: Im land der Walder. 1982: Kustenland. 1983: Marschland. 1984: Fischerdorf. Afmeting: ca. 8 cm. In goede s...
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.
28x Diverse oude Engelse porseleinen kop en schotels. Onder andere; Royal Albert et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen Sevres vaas met vergulde bronzen versieringen. Jugendstil. Circa 1900. Vrouw met spiegel + floraal zweepslag decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
15x Polychrome Makkumer borden, schaaltje. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - Ø 35 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse tegeltableau's. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Twee maal 6-pas met mangaan en vee decor, goed. Eén maal 6-pas met bloemvaas decor. En één maal 12-pas met Empire decor, één tege...
Groot lot antiek Petrus Regout Maastricht aardewerk. Onder andere: verdeelschalen, servies, herdenkingsborden, zeldzame metalen etsplaat et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 c...
Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal Bavaria porseleinen deelservies. Bestaande uit onder andere; 4 Schalen, 14 borden, 1 sauciere, 5 ontbijtborden, 4 schotels. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen lampenvoet, figurengroep. Engel wordt vleugel geknipt. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome fayence koeien. 19e Eeuw. Eén maal oud Delft, circa 1880. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Mooi Engels Royal Albert porseleinen theeservies. Decor Old Country Roses. Bestaande uit; Theekan + comfoor, zes kop en schotels, melk + suiker set. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
26x Diverse oude/antieke wandtegels. 19e - 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen handbeschilderde tazza met floraal/vlinder en goud decor. Met monogram. Onduidelijk gestempeld, en Paris. Afmeting: H 14 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke majolica schaal met vergulding en papegaaien. Polychrome. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 20 x 41 x 17 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Delftse polychroom Fayence borden. Gemerkt PK. Eén chip. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Delfts blauw Fayence. Bestaande uit; 18e eeuws bord met spreuk, chip. Een 19e eeuwse plooischotel met landschap decor. En een knobbelvaas, circa 1900, haarlijn + chip. Afmeting: 7 - 2...
Circa 22 stuks diverse wand + vloertegels. 18e - 19e Eeuws. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse porseleinen pauw op stam. Gemerkt met letter F. Goebel Porzellan Fabrik in Oeslau. 1935 - 1937. Kuifje pauw gelijmd + chip voet. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Zes porseleinen figuren met putti. 20e Eeuw. Duitsland, Gerold Porzellan et cetera. Eén poot van bok gelijmd. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.