Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten Barok secretaire, 1880
Resultaat: 250 EUR

Hollands wortelnoten dubbel gebogen Barok secretaire gesigneerd pander, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 100 x 105 x 55 cm. In goede staat.

Antiek Engels schrijfsecretaire
Resultaat: 250 EUR

Antiek Engels eikenhout gestoken schrijfsecretaire met ranken en fratzen. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 93 x 54 cm. In goede staat.

Zeldzame Franse tafel, 1870
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame Franse eikenhouten tafel met dieren (hert, hond, vos, wildzwijn), volplastisch gesneden. Circa 1870. Afmeting: 73 x 128 x 112 cm. In goede staat.

Grote ovale spiegel
Resultaat: 240 EUR

19e Eeuws ovaal vergulde spiegel. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Barok spinde
Resultaat: 225 EUR

Antieke uitneembare Duitse eikenhouten Barok spinde. Eén-deurs. Circa 1800. Met eiken schappen, origineel slot + sleutel. Afmeting: 197 x 180 x 76 cm. In goede staat.

Engelse dessertkast, 1880
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken dessertkast met opstand en drie lades. Circa 1880. Afmeting: 126 x 120 x 50 cm. In goede staat.

4x Pastoe stoelen
Resultaat: 225 EUR

Vier 50er - 60er jaren stoelen van Cees Braakman. Zogenaamde Pastoe stoel. Teakhout met velours stoffering. Afmeting: 79 x 47 x 59 cm. In zeer goede staat.

Antieke spiegel, 1870
Resultaat: 225 EUR

Antieke ovale spiegel met vredesduiven, pijlenkoker, fakkel en bloemen. Oudere restauratie. Afmeting: H 94 x B 100 cm. In goede staat.

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Engelse gateleg tafel
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse originele Engelse eiken gateleg tafel met lade. Afmeting: 7 x 110 x 132 cm. In goede staat.

Antieke Henri Deux eettafel, 1880
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse notenhouten uittrekbare Henri Deux eettafel. Circa 1880. Afmeting: 71 x 113 x 129 cm. In goede staat.

Naaitafel, 1830
Resultaat: 225 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel. Circa 1830. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 72 x 35 x 50 cm. In goede staat.

Ronde tafel, mahonie
Resultaat: 225 EUR

Antieke mahoniehouten ronde tafel met omranding versierd met meander motief. Circa 1900. Afmeting: H 73 x 95 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1870
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire met prachtig binnenleven en intarsia. Circa 1870. Afmeting: 190 x 94 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Willem III bonheur
Resultaat: 200 EUR

Hollandse notenhouten Louis Philippe bonheur opzet-vitrinekast met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 220 x 109 x 49 cm. In goede staat.

Antieke Engelse klepbank, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken klepbank. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 118 x 50 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1850
Resultaat: 200 EUR

Antieke mahoniehouten vier-laden Biedermeier commode met origineel koperen beslag. Circa 1850. Afmeting: 92 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Rococo-stijl kamerscherm
Resultaat: 200 EUR

Drie-delig 19e eeuws Louis Seize-stijl kamerscherm met prenten en goudkleurig stucwerk. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 180 x B 150 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollandse wortelnoten dubbelgebogen Barok-stijl secretaire met bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 105 x 50 cm. In goede staat.

Engelse secretaire met intarsia
Resultaat: 200 EUR

Twee-delige Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 220 x 87 x 53 cm. In goede staat.

Willem III bonheur, 1860
Resultaat: 200 EUR

Hollandse notenhouten Willem III bonheur met snijwerk, tollen en kroon. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Inactieve wormbeval. Afmeting: 208 x 102 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Frans buffet, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans eikenhouten buffet met halve zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 107 x 120 x 55 cm. In goede staat.

6x Windsor-stijl stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes Engelse iepenhouten Windsor-stijl stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 89 x 39 x 44 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse commode, 1820
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse bloemmahonie commode met origineel messing beslag. Louis Seize. Circa 1820. Afmeting: 86 x 94 x 46 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet
Resultaat: 200 EUR

Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.