Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en zwarte patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Cuba mahonie bestekkist met velours vakverdeling. Circa 1820. Afmeting: 38 x 33 x 21 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Majolica historisme petroleumlamp met geëtste glazen lampenkap. Circa 1880. Met floraal/goud decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
60er-Jaren grijsmetalen bureaulamp. Ontwerp Louis Kalff. Afmeting: H 37 x Ø 33 cm. In goede staat.
70er-Jaren Hala Zeist bureaulamp. Zwart metaal met chroom. In hoogte verstelbaar. Maximaal H 43 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting circa H 70 cm. In goede staat.
Rijk bewerkte Korinthische zuil met figuren en capitel. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 78 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee delen divers oud/antiek. Bestaande uit: 19e Eeuwse gietijzeren ovale lijst met adelaar. En een bronzen schenkkan in gotische stijl. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren weegschaal met daarbij twee antieke messing gewichtensets. Circa 1900. Afmeting: 31 x 59 x 26 cm. In goede staat.
Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.
Twee delen oud/antiek terracotta. Zuid Amerikaanse/Chinese bodemvondsten. Bestaande uit: Terracotta hoofd, China? En een terracotta beeld. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Twee grote antieke terracotta wandborden. Circa 1900. Duitsland. Eén maal Trevi fontein Rome met messing omranding. Eén maal berglandschap met ruïne, Duitsland. Afmeting: Ø 47 - 48 cm. In goede staat.
Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm. In goede st...
Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Diverse afbeeldingen oa zeeschepen en interieurs. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.
Oude goudweegschaal met diverse messing gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke ivoren figuren. Oosters, Egyptisch en Afrikaans. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Philips scheepsweerstation met barometer, hygrometer en klok. Op eikenhouten plaquette. Circa 1970. Afmeting: 72 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse koperen kraantjeskan met klauwpoten. Circa 1820. Restauratie. Afmeting: H 62 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee grote wit-gelakte kaarskandelaren. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke wortelnoten theestoof met messing. Octagonaal. Louis Quinze-stijl. Circa 1880. Afmeting: 42 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Grote gietijzeren historisme stapelkachel. Circa 1880. Vermoedelijk Duitsland. Met Barok/floraal decor. Eén stukje kroon zijkant mist. Eén deurtje is gescheurd. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede s...
18e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing beslag en lades met koperen binnenbak. Afmeting: 48 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen bakvormen. Eén maal met divers fruit decor. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Antiek haardscherm van messing met beschilderd glas. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.
Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.
Twee grote koperen lantaarns. Ongebruikt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke geëmailleerde potkachel + Engelse geëmailleerde kolenbak. Circa 1900. Afmeting: 50 - 95 cm. In goede staat.
Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.
Oude/antieke imitatie belijmde schildpad dekseldoos met been. Enkele zitten los. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten kaartspeldoos met koperen beslag en vakverdeling, met daarin benen fiches. Circa 1920. Afmeting: 6 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Zeven Duitse eerste-dag-envelop jaaralbums met inhoud. Betreft de jaren: 1986, 1982, 1981, 1984, 1983, 1987, 1985. Afmeting: 30 x 6 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Lutherse bijbel. Deutsch. 17e Eeuw. Lüneburg 1665/54. Door Johan Heinrich Sternen Gebrüdern. Originele band. Afmeting: 11 x 21 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antiquarische boeken met gravures. Alle werken van Jacobs Cats. Door Dr. J. van Vloten (hoogleraar te Deventer). Zwolle de erven J.J. Tijl 1862. Afmeting: 38 x 30 x 8,5 cm. In redelijk/goed...
Lot van twaalf antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans wortelnoten kistje met messing inleg. Boulle. Afmeting: 9 x 32 x 11 cm In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Duitse been gesneden miniatuur (jacht) inrichting. Diverse meubels. Deels uitneembaar. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse handgeschreven oorkondes met lakzegels. Gesigneerd, Lord John Campbell, Schotland. Circa 1800. Afmeting: H 21 x B 24 cm.
Grote 19e eeuwse bronzen Neo Renaissance vijzel met stamper. Afmeting: 21 x 25 cm. In goede staat.
6x Postzegelverzameling. Albums met inhoud + eerste dag enveloppen. Onder andere; Nederland, Israël, Air Mail enveloppen gestempeld en Nederlands postfris. 1977 - 1988. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen jardiniere met floraal/leeuwenkoppen decor. Circa 1900. Afmeting: 97 x Ø 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Hollands koperwerk. Bestaande uit: Waterspuit + doofpot. Afmeting: 35 - 93 cm. In goede staat.
2x Antiek, Oosters. Bestaande uit: Koperen Chinese schenkkan en een koloniaal documentenkist met koperen beslag. Slot mist. Circa 1900. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Bestaande uit: Knijpfles, Chinese stapeldoos en twee Chinese kandelaren. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met koper-inleg en verguld compositie metalen Corpus Christie en Inri. Scheur in rug. Afmeting: 60 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke koperen hanglamp. Zes-kantig. Circa 1920. Afmeting: 55 x Ø 25 cm. In goede staat.
4x Oud/antiek messing. Bestaande uit: Een 19e eeuwse Chinese, gemerkte, opiumpijp. Een 19e eeuwse miniatuur houder in vioolkist vorm. Een 19e eeuwse bronzen hand. En een dekseldoos met amazone te paar...
Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.
Mooie Engelse mahoniehouten stickbarometer met bandintarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 97 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer met thermometer. Voorzien van floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse bakelieten haardroger in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal keramiek, floraal. Eén maal Jugendstil, messing, geëlektrificeerd. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee blikken reclameborden. 60er-Jaren. Kayo Chocolade + Leaf Spearmint. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 62 - 63 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen wijwaterhouder met Corpus Christi schildering. Deels geschilderd. Afmeting: 30 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antieke keramieken bierpul met tinnen deksel. Met decor van fietsvoorstelling. 'All Heil Radfahrer Verein Brugstädt 1897'. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Italiaanse 50-er jaren Mirandelli accordeon met latere tas. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In zeer goede staat.
Bakelieten Philips radio uit 1945. Type 209/U. In zeer goede originele en werkende staat. Afmeting: 24 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Zwitserse palissander speeldoos met tien melodieën, intarsia op deksel met jockeys. Diverse tanden van kam beschadigd. Afmeting: 18 x 61 x 29 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde messing dekseldoos met limoges emaille medaillon en parelmoer + speeldoos. Afmeting: 6 x 12,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Duitse 50-er jaren globe. Räths Politischer Erdglobus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 49 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien stuks 19e eeuwse metalen partituur drukplaten. Spiegelschrift. Rotterdam et cetera. Afmeting: H 25 x B 16 cm. In goede staat.
Twee Duitse jaren '70 - '80 verstelbare wandlampen met magneet. Schlagheck Schultes Germany. Afmeting: 13 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Italiaanse bruine onyx tafellamp met brons. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Messing hallamp met gesatineerd glas. Historisme. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.
Oude vier-lichts messing tafellamp met zwart marmer en putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Franse Art Deco persglazen plafonniere met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren wandlampen met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Twee verchroomde messing tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 x Ø 50 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
Glazen Tiffany-stijl hanglamp met floraal decor. Koper/parelmoer kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bronzen kroonluchter in Barok-stijl. Afmeting: 50 x 56 cm. In goede staat.
Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee grote messing bureaulampen. Verstelbaar. 80er - 90er Jaren. Ongemerkt. Afmeting: H 45 x Ø 33 cm. In goede staat.
60er-Jaren plafonniere van zwart metaal met messing. Afmeting: 9 x Ø 42 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met vakverdeling en lade. Met sleutel. Afmeting: 12 x 24 x 30 cm. In goede staat.