Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Groot lot plated met een koffieservies, Yeoman, theezeef met lekbak, poederdoos en bestek. O.a. 12 vorken en lepels met hartfilet, gemerkt Christofle. En een Plated bestek met 12 vorken, messen en le...
Lot byoux sieraden met o.a. een armband en oorclips met parelmoermozaïk, colliers en broches
Twee antieke Chinese houtgestoken figuren. Goden. Circa 1900. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Afrikaans kapmes met lederen schede + heft. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schoolklok. Gesigneerd Ravillon Dole. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met floraal stucwerk. Afmeting: H 64 x B 54 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met 19e eeuwse mahoniehouten lijst. Afmeting: H 95 x B 46 cm. In goede staat.
Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...
Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot met zes zilveren paarden, 925/000. Drie staande paarden en drie veulens. Gevuld met gips. Totaal gewicht ca 177 gram. 30-77 mm. In goede staat
Zilveren lepelvaasje, 833/000, tulpvormig, op ronde voet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: O:1949. ø 6x8cm. ca 69 gram. In goede staat
Twee delen kristal met zilver, 835/000, een kristallen schotel met waaierbewerking voorzien van een zilveren hengsel met parelrand en een kristallen bonbonschaaltje met opstaande rand met waaierslijps...
Lot zilveren bestek, 833/000, met een theeduim met dubbele filetrand, MT.: onduidelijk, jl.: Y:1833, en twee sardinevorken met gegraveerde florale bewerking. MT.": Onduidelijk jl.:p:1874. 7-15 cm. tot...
Brede zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 5 zwarte en 4 witte ovaal gefacetteerde zirconia's. Breedte ring 12,5mm. ø 56. ca 13,1 gram. Nieuw
Twee zilveren ringen, 925/000. Een bewerkte zilveren ring met een grote kop voorzien van 5 parels en goudkleurige tussenstukjes, ø 56, en een ring met grote vierkant geslepen amethist. ø 58. Totaal ca...
Lot zilveren sieraden met een V-vormige hanger met parel, een collier met bolhanger met bloemen en een hanger met bijpassende oorstekers met zirconia. 925/000.
Zilveren armband en ring, BWG, met filigrain en koraal. Armband met rechthoekige schakels van filigrain met koraal, 13x18mm. lengte 18-20cm en een ring met rechthoekige kop met filigrain en knoppen me...
Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in lengte 8-44mm, totaal ca 67,8 gram. lengte 64 cm. Met zilveren karabijnhaak.
Lot sieraden met 8 snoeren met zoetwaterparels in diverse kleuren, pareloorclips en een snoer hematietkralen.
Lot met 3 horloges, een zilveren zakhorloge, en 2 polshorloges met rekbanden.
Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Eén maal lithografie nr. 221/250, Mokum Red, 1994. Eén maal lithografie nr. 174/250, a Bellona, 1999. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.
Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen divers oud/antiek. Bestaande uit: 19e Eeuwse gietijzeren ovale lijst met adelaar. En een bronzen schenkkan in gotische stijl. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
2x Antiek, Oosters. Bestaande uit: Koperen Chinese schenkkan en een koloniaal documentenkist met koperen beslag. Slot mist. Circa 1900. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Dertien stuks 19e eeuwse metalen partituur drukplaten. Spiegelschrift. Rotterdam et cetera. Afmeting: H 25 x B 16 cm. In goede staat.
Messing hallamp met gesatineerd glas. Historisme. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
60er-Jaren plafonniere van zwart metaal met messing. Afmeting: 9 x Ø 42 cm. In zeer goede staat.
Chinees teakhouten ladenkastje met extra lades achter de deuren. Afmeting: 24 x 37 x 17 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse ijzeren kandelaren met natuursteen en terracotta gezichten. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Heilig kruizen. Eén maal mahonie met bandintarsia + houten corpus. Eén maal palissander met metalen corpus en wijwaterbakhouder. Afmeting: 35 - 47 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Oud schaakspel met Griekse figuren. Figuren, compositie, schaakbord enkele beschadigingen. Afmeting: 61 x 61 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Westminster kwartierslag regulateur met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.