Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kist
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met ster-intarsia en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: 68 x 63 x 155 cm. In goede staat.

Gouden hanger met granaat
Startprijs 250 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 12 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 16,5x39mm, inclus...

Bowlpot met zilverwerk
Startprijs 80 EUR

Kristallen bowlpot met onderschotel, voorzien van een kristallen deksel met zilveren knop, 833/000, versierd met parelrand. De bowlpot is voorzien van ster- en ruitslijpsel. ø20x31cm. In goede staat.

Oude fauteuil
Startprijs 100 EUR

Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Gouden rijring met diamant
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden memoirering, 585/000, met diamant. Rijring met een witgouden zetkast voorzien van 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,35 ct SI-W. Diamonde. breedte 2,7 mm. ø 58. ca 2,4 gram. In goede s...

2 Colliers van rozenkwarts
Startprijs 40 EUR

Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...

WMF comfoor + theekan, 1905
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.

Zilveren dameshorloge met ketting
Startprijs 100 EUR

Zilveren dameshorloge voorzien van ketting, 833/000. Klein horloge, ø 29 mm, met witte wijzerplaat en rosé vergulde elementen, voorzien van achterdeksel met voorstelling van een stadsgezicht. Bevesti...

Witgouden hanger met parel en diamant
Resultaat: 160 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met diamant en parel. Fantasie peervormige hanger met in het midden een cultivé parel, ø 7,5 mm, aan weerskanten versierd met witgouden banden bezet met 13 single cut geslep...

4-Lichts kaarskandelaar
Resultaat: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 775 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...

Breistoel
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.

Antieke petroleum hanglamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 35 cm. In goede staat.

J.J. Destree, Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren
Resultaat: 2.750 EUR

J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.

Duits boerensecretaire
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant
Resultaat: 750 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Parkgezicht met zwanen in vijver
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met zwanen in vijver. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.

Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 110 EUR

Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.

Antieke Gründerzeit bank, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.

Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam
Startprijs 1.480 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Eiken kabinet
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.

Aker + pokenset
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.

Ton Karssen, Figuren op de boulevard
Resultaat: 560 EUR

Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J. Israëls, Heren portret
Resultaat: 190 EUR

Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.