Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.
Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Islamitische benen plaquette met afbeelding moskee + tekst. Afmeting: H 12 x B 10 cm. In goede staat.
Zilveren jasseronarmband, 835/000, met 10 zilveren bedels. 18 cm. voorzine van veiligheidsketting. ca 19,7 gram.In goede staat
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge met zilveren horlogeketting, 800/000. Horloge, ø38mm, met sleutelopwinding en een witte emaille wijzerplaat, voorzien van een zilveren geschakelde ketting, één stukje ontbreekt. 27...
Collier van witte zoetwaterparels, geknoopt en bevestigd aan een witmetalen veeroog. ø parel 11 mm. lengte 45 cm. Nieuw
Chinees porseleinen vaas met roze glazuur en zes-tekens bodemmerk + etiketten. Afmeting: 17 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke byoux broche, Art Deco stijl in originele etui. Broche uit witmetaal met strasstenen waarvan het middelste gedeelte los te maken is en als oorclip gedragen kan worden. Eén steentje ontbreekt. ...
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte knobbelvaas met floraal/draak decor en vier tekens bodemmerk. Hals gelijmd. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen olielamp met vogelkop en creme-kleurig glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met diverse oorstekers, choker met parel, 2 kettingen met hanger en een rinkelbandje. ca 40 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.
Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Zilveren ring en oorstekers, 925/000, turkoois. Ring en oorstekers met een rechthoekige bolgeslepen turkoois. ring 20x15mm, oorstekers 13x17mm, voorzien van steker en clip. ø 50 totaal ca 21 gram. In ...