A. Jank 1902. 1868 - 1940. Landschap met cavalerie en lansen. Eiserne Wehr. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boer in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 69 cm. In goede staat.
2x Ertman. 20e Eeuw. Indonesische landschappen met figuren op rijstvelden. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, Herder en zijn vee aan het rusten. 19e Eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B48 cm. Wat vlekken, verder in redelijke staat.
G.P. Verschuur, landschap met waterval, herders en vee. 1866. Aquarel op papier. Afmeting: H39 x B49 cm. Vochtvlekken verder in redelijke staat.
J. Rawkin. Tweede helft 20e eeuw. Kinderen met honden bij huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
R. Rounikor? 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Zeilboot bij knotwilg in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. W. A. Hartog, vaas met bloemen en kruik. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H60 x B80 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Bosgezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
2x H. Dixon. 1861 - 1942. Spelende kittens. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.
Henk ten Cate. 1867 - 1955. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. Sluijters jr. 1914 - 2005. Fabrieksarbeiders aan het werk. Fabriek Velsen. Ets op papier. Afmeting: H 23 x B 28 cm In goede staat.
B. de Boer. 1877 - 1953. Giethoorn, afgemeerde platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 34 cm. In goede staat.