Onduidelijk. 1973. Winters landschap met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd? Hollands riviergezicht met zeilboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 48 cm. In goede staat.
Schenkelaars. 1977. Musicerende figuur in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Stadsgezicht met vrouw in achtertuin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Dame met strandhoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10 cm In goede staat.
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali. 1885 - 1972. Bloemen, Kenyeri Flower Bali. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1900. Tiroler man met wijnglas. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Mogelijk latere signatuur. Circa 1880. Figuren in het bos, jager met hond en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C.H. Tielemans, 1915. 1873 - 1917. Dorpsstraat. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In goede staat.
Twee schilderijen van E. van Dahlen. Circa 1930. Vissersboten op volle zee. Gemerkt E.A. in de zeilen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Bosgezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Poldergezicht bij avond met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Vijf miniatuurschilderijen. 20e Eeuw. Diverse portretten. Gouaches op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Naakte dame met spetters. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
M. van Lente. Signatuur achter sponning. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
Groot lot (28x) antieke Duitse gravures/landkaarten et cetera. 17e - 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.
H. Grassmann of Grossmann. Duitse School. Circa 1920. Landschap met boerenhuis en achtertuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 66 cm. In goede staat.
Gerard Willem Pieter van Dokkum. 1870 - 1931. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In redelijk/goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Juliantho. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische markt met figuren bij vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
R. Holtrop. Mogelijk Riemko Holtrop. 1914 - 1996. Vroeg werk. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram J.T. Circa 1900. Paardenwagen met boerenstel terug van kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In redelijke staat.
Ferdinand Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met uien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Portret jonge man. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In redelijke staat.
Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
B. de Boer. 1877 - 1953. Giethoorn, afgemeerde platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1910. Duitse School. Terugtocht Duitse infanterie WO I. Sepia op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Dorpsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.
Hein Kever. 1854 - 1922. Boer zoekt sprokkelhout. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen, tinnen bord en noten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Pendant. Indonesische School. Circa 1970. Oude heer met hoed + oude dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Stenderkast molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Poldergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Restauratieplek. Afmeting: H 85 x B 45 cm. In redelijke staat.
Monogram A.B. '68. Titel: Wie zijn wij? Meisjes portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.
H. Krauz. 20e Eeuw. Duits interieur herberg met figuren, man giet wijn in de trombone. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Berry Brugman. 1915 - 1996 Almelo. Dorpskerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H. Krauz. 20e Eeuw. Duits boeren interieur met figuren, man probeert dames te versieren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
J. Sluijters jr. 1914 - 2005. Fabrieksarbeiders aan het werk. Fabriek Velsen. Ets op papier. Afmeting: H 23 x B 28 cm In goede staat.
W. Meijer. Tweede helft 20e eeuw. Dorpsgezicht met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Boerenhuis langs sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Alfons Thiery. 1932 München. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Urpman? Circa 1980. Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Erich Lermer. 1924 - 2008. Duitse School. Kosmische Prägung. Sterrebeeld weegschaal, Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 75 cm. In goede staat.
Ton Meijer. Juillet 1939. 1892 - 1984. Le Solidor St. Servan. Franse kustplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Peter van den Braken. 1896 - 1979. Heidegezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Russische School. 1995. Verso Kyrillisch gesigneerd. Oude vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
J. W. A. Hartog, vaas met bloemen en kruik. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H60 x B80 cm. In goede staat.
Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.
Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.
Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J.F.C. van Os. Hollandse School. Kanaal met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In redelijk/goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Boerin met kippen bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren met gokspel in taveerne. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij marskramer. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Voorstelling Trant, naar Marc Chagall. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A. Wulfse. 1896 - 1979. Pot met bloemen. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Twee-luik. Twee werken met muziekinstrumenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Fruitstilleven met pronkkan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
Twee grote oude handgeschilderde ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x B 42 x 6 cm. In goede staat.
Twee ongesigneerde schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal moeder van Rembrandt, naar Gerard Dou. Eén maal oude wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Portret Indonesische man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
José Font Sellabona. 1928 - 2010. Spaanse School. Spaanse kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 92 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Italië of Oostenrijk. Berglandschap met meer, gebouwen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Ch. E. Alban. Engelse School. 19e Eeuw. Riviergezicht bij Norfolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 70 cm. In goede staat.
Anna Elizabeth Angermann. 1921. Lithografie. Fruitbomen oogst. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Zeilboot bij knotwilg in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Stadsgezicht Amsterdamse gracht met boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
P.A. Jongsma. Circa 1930. Handwerkende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. K. de Heuss. Bruggetje in glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Jan Wingen. 1874 - 1956. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.