David J. Bles. 1821 - 1899. Figuren-studie met potlood, 1846. In bladgouden lijst. Tekening op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1856. 1812 - 1876. Platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Antiek pendant. Circa 1900. Gesigneerd Sapi Cap? 2x Verliefd ouder stel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Drie gouaches Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal rotspartij met bomen Spanje. Eén maal boomstronk voor bos 1935. Eén maal boomstronk voor rots. Gouaches op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede st...
Twee werken van Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal zelfportret, ongesigneerd + beschadigd, olieverf. Eén maal bavianenkop, gouache. Afmeting: H 45 x B 34 cm. / H 29 x B 28 cm. Olieverf op linnen + goua...
Monogram A.G. Toegeschreven aan A.M. Geyp. 1855 - 1926. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 33 cm. In goede staat.
Monogram A.G. Toegeschreven aan A.M. Geyp. 1855 - 1926. Hollands poldergezicht met boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.
Ketut Danawirawan Bali. Kaketoes in bloeiende boom. Batik op linnen. Afmeting: H 120 x B 85 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling, 1998. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Damesbuste. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Interieur met figuren, kind en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
G. Heymans. 20e Eeuw. Duitse School. Duits paar met witte wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.
Gerry van de Linden - van Diesen. 1948. Stilleven met bloemen en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.
Hendrik Frauenfelder. 1885 - 1922. Boer melkt koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.
F. Hoppe. 19e Eeuw. Meisje met konijn. Olieverf op paneel. Oud wormbeval. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In redelijke staat.
Atelier Willy Martens. 1856 - 1927. Achterhof boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.
W.B. IJzerdraat, 1901. 1835 - 1907. Boeren interieur met oma en kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
H. Gerbault. 1863 - 1930. Flanerende mensen. 20er Jaren. Pastel op papier. Afmeting: H 36 x B 29 cm. In goede staat.
N. Bastert. 1854 - 1939. Zigeunerkamp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x 32 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...
Ongesigneerd?19e Arabische man met tulband en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
Anthony Beek. Circa 1920. Heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
S.F. van Dorsser. Circa 1920. Stilleven met Roemer, tin, koper en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Siebende Plage im Ägyptenland. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Delftse kom met pruimen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Citroen met Roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Tinnen bord met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 25 cm. In goede staat.
2x H. Dixon. 1861 - 1942. Spelende kittens. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.
Monogram J.S. 20e Eeuw. Moeder op ziektebed. Litho. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21x B 16 cm. In goede staat.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken handgeschilderd ikoon naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.
P.C. Kramer. 1879 - 1940. Woonwagen bij bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Alois Boudry. 1851 - 1938. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
J.F. v.d. Voort, 1943. Belgische School. Boerenfamilie bij kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 138 x B 79 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 37 x B 39 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 168/199. Naakte blondine voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Kozak met wijnkruik. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Landschap, schuurtje bij leerlooierij te Laroche. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Art Deco geschilderd bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In goede staat.
Martin Frost. 1875 - 1928. Duitse School. Vissersboten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.
Capelle, 1862. Mogelijk Alfred Capelle. 1834 - 1887. Hollandse schepen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Twee werken van J. Wagner. Circa 1920. Carl Wagner. 1839 - 1923. Duitse School. Havengezichten met boten en figuren. Olieverf op linnen. Eén doek behoeft restauratie. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In rede...
Francois Nicot. 1873 - 1945. Franse School. Marokkaanse markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Boerin met emmer. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 8 cm. In goede staat.
H. Lit. 1926. Stilleven met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Hollandse binnenhaven met steiger en boten. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Joseph Fishman. Tweede helft 20e eeuw. Kerkgezicht met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
C. Dettmer, 1925. Leipzig. Duitse School. Oostenrijks bergmeer met figuren in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
H.W. Eckhard. 1872 - . Duitse School. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
G. Hattink Fecit 1880. Bijbelse voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. Zeilboten op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
M. Ottee. 1898 - 1981. Circa 1930. Pseudoniem Arnout van Gilst. Maasbrug bij Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
H.F. de Grijs. Bijbelse voorstelling. Gesprek tussen God en Adam. Verso. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 21 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baaij met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Maritiem. 19e Eeuw. Portret kapitein Jelle Hilbrands. Kapitein om de west. Pastel op papier. Afmeting: H 58 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boer in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 69 cm. In goede staat.
L. Eland. 20e Eeuw. Naakte dame tegen muur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 23 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Gravure op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Door Nicolaum Vissher. 1618 - 1709. Auctor N. ten Have. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.
Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Italiaanse soldaten in de bergen. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 24 cm. In goede staat.
Henk Roosink. 1960 - Rijssen. Landschap met eendenfamilie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J. Warmenhoven. Circa 1930. Platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis, Enschede. Waterpartij met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Los Hoes Twenthe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Huis van Hös Jaan Enschede. Hier staat nu het M.S.T. ziekenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer en boerin bij paarden met eg. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Heilige met bijbel en dolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17 cm. In goede staat.
J. Raamsdonk. 20e Eeuw. Duits landschap met rivier en kasteel. Iets craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gerrit Willem van Blaaderen. 1873 - 1935. Boerderij in heuvellandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Metten Koornstra. 1912 - 1978. Figuur in landschap. Nr. 17/90. Litho op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.