Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.
Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. Bosven met knotwilgen en eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Hendrik Frauenfelder. 1885 - 1922. Boer melkt koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.
Alois Boudry. 1851 - 1938. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.
Antiek pendant. Circa 1900. Gesigneerd Sapi Cap? 2x Verliefd ouder stel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Platbodem in vaart met figuur in landschap met windmolen en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
Hassan. Tweede helft 20e eeuw. Arabische dorpsstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 14/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 89 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Landschap met windmolen, boerin met wasgoed en eenden. Bedoekt + restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 70 cm. In redelijke staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Italiaanse soldaten in de bergen. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 24 cm. In goede staat.
Pendant. Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Vissersvrouw met kind + Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Gerrit Willem van Blaaderen. 1873 - 1935. Boerderij in heuvellandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.
J. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Landschap met boerin en was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren en zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
H. van Gessel. Pseudoniem Delfgaauw. Havengezicht Rotterdam. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In redelijke staat.
M. Ottee. 1898 - 1981. Circa 1930. Pseudoniem Arnout van Gilst. Maasbrug bij Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Geppert. 1929 - . Warschau-Polen. Titel: Cyganska Ballada. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Ketut Danawirawan Bali. Kaketoes in bloeiende boom. Batik op linnen. Afmeting: H 120 x B 85 cm. In goede staat.