Antiek Chinees uit natuursteen gesneden boeddha figuur met gravering en lakstempel op bodem. Afmeting: 17 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvazen. Chips bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese spekstenen gesneden tempelhonden op sokkel. 19e Eeuw of ouder. Eén sokkel chip. Afmeting: 13 x 6 x 4,5 cm. In goede staat.
Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas, haarlijnen. 19e Eeuwse dekselvaas met figuren/vogel decor + vier tekens bodemmerk, deksel beschadigd. Chinese kom. Chinees schaalt...
Twee grote antieke Japanse tinnen vazen met messing overlay Floraal. Circa 1900. Afmeting: 39 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en gouddecor. Afmeting: 65 cm. Chip van de bovenkant verder in redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen naar oud voorbeeld. Gelithografeerd. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en floraal/goud decor. Afmeting: H 18 x ø 17 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal met paradijsvogel + bodemmerk, circa 1900, goed. Eén maal met floraal decor + bodemmerk, 19e eeuw, haarlijn. Eén maal met figuren in landschap/vleermu...
Twee Japanse Imari porseleinen borden met floraal/landschappen decor. In waaiervorm. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote blauw-witte gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees/Japanse sierschotels. Een: Kantonees, krijgers met bodemmerk, in goede staat. Twee: Imari, Geisha, in tuin, gerestaureerd. Drie: Imari, Floraal met bodemmerk, in goede staat...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Vijf antieke Imari porseleinen kastkommen met Japans/floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met landschap decor op pagodes. Afmeting: 18 cm. vaas heeft een oude restauratie professioneel gedaan.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...
Grote Chinees porseleinen neksteun met tekst, landschap/vogel decor. Enkele chips. Afmeting: 15 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse messing tafellampen met draken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 - 49 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met Floraal/paradijsvogels decor en bodemmerk. Afmeting: 53 cm. Bovenste gedeelte gerestaureerd en verder in redelijke staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiekvaas met tekst, figuren en bodemmerk. Afmeting: 32 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje in waterlelieblad vorm. Met groen glazuur en bodemmerk. Kleine haarlijn. Afmeting: 10 x 8 x 2,7 cm In redelijk/goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Chinese trekpot, Banko Earthenware. Circa 1900. In vogelvorm met Florale decors en bamboe hengsel. Afmeting: 9 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 15 x 9,5 x 7,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.
Chinese natuursteen gesneden vaas met berglandschap decor + houten sokkel. Afmeting: 15,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Oude Chinese bronzen houder. Rondom versiert met draken en vleermuizen. Geen deksel, geen bodem. Afmeting: 23,5 x 13 x 9 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met paradijsvogel op rots decor. Afmeting: 15,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen knobbelvaas met lichtblauw craquele glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x Ø 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke trekpotjes. China/Europa. 19e - 20e Eeuw. Eén chip binnenkant deksel. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen schaaltjes. Cargo Sunk 1822. Craquele glazuur. Floraal/dieren decor. Eén schaaltje chip. Afmeting: 9,5 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramd. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Drie diepe 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één beschadigd. Afmeting: ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden haarlijnen, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Drie diverse Chinees porseleinen theepotten met Florale en figurendecors. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren in tuin decor, chinese karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 26 x Ø 13 cm.
Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas met olifanten koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschaaltje met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.