19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.
Prachtig antiek Majolica Jugendstil tafelstuk. Circa 1910. Genummerd 1328/3. Dame bij waterplanten. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Delftse polychroom Fayence botervloot. Gemerkt APK. Letters W.V. Octagonaal met fijn geschilderd decor, rondom met goud/zeegezicht met figuren decor. Afmeting: 9 x 11,5 x 12 ...
Grote Duitse Schierholz porseleinen pronkbokaal. Drie-delig. Kobaltblauw met opgewerkte bloemen en figuren + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde poseleinen uil op stam met houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Delfts Bont Fayence kommen met floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø32.5 cm. Lichte randglazuurschade en chips. In goede staat.
Delftse Fayence schenkkan met Florale decor. 18e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 17 x 9 cm. Minimale chips. In goede staat.
Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Delfts Fayence polychroom figuur. Vrouw met wasmand. Eén arm beschadigd. Eén arm haarlijn. Enkele glazuurschades. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer uitgebreid porseleinen Herend servies. 20e Eeuw. Groen, floraal met goudrand. Bestaande uit: 6x kop + schotels, theepot, theelicht, melk/suiker set, 4x grote schalen, 2x dekselterrines, botervloo...
Antieke Franse vergulde bronzen historisme schaal met glazen binnenschaal. Gemerkt Neville. Afmeting: 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Groot en drie delig Makkumse Fayence Tichelaar Kaststel met chinoiserie en Floraal decors. 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 40 cm. Lichte glazuurschade, verder goede staat.
Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.
Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.
Zeer grote porseleinen lampenvoet met figurengroep. Onbekend. Haarscheur in basement. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 78 x Ø 31 cm In redelijk/goede staat.
Vier delen zeldzaam Fries Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee stoofjes + schalen. Voorzien van landschappen/gebouwen decor. Haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Loosdrechts' porselein M.O.L. Bestaande uit: Twee schotels (goed), suikerpot (gelijmd), kopje (haarscheur). Met floraal/goud decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Spaanse voorraad kruik, amphora. in gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 82 x Ø 46 cm. In goede staat.
Grote antieke Spaanse terracotta beschilderde schaal. In gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 22 x Ø 59 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...
Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...
Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aapachtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde Duitse keramieken jardiniere. Door J. Geschwind. Circa 1910. Gerestaureerd. Afmeting: 17 x 34 x 20 cm. In redelijke staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Schaal + vaas. Floraal + goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits Meissen porseleinen bord met floraal/vogel/familiewapen decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse 18e eeuwse Fayence schotels. Hanau. Met chinoiserie decor. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 34 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica bloempot met floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen plaquette. Decor Alfons Mucha, Byzantinische Köpfe. Nr. 30,3 x 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met floraal/waldhoornblazer/geit en goud decor. Circa 1840. Binnenin haarlijn + blindmerk. Afmeting: 35 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen taartschaal met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.
Duits Nymphenburg wit porseleinen hinde. Ontwerp A. Göhring. Circa 1930. Nr. 850/5. Afmeting: 16 x 22 x 12 cm. In zeer goede staat.
Duits wit porseleinen Hutschenreuther paard. Selb L.H.S. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen kalf. Ontwerp Speicht Büchtig. Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.
Zeer uitgebreid Duits porseleinen Fürstenberg servies, creme met goudrand. 20e Eeuw. Bestaande uit: 9x Schalen, 38x kop en schotels (3 soorten), 12x grote borden, 12x ontbijtborden, 3x kannen, 2 x sau...
Twee antieke Duitse porseleinen dekselvazen met floraal decor. Afmeting: 26 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Selb Bavaria. Figuren met honden. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Porseleinen figuur. De drie gratiën. Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther kobaltblauwe dekselschaal met goud decor en meisje met fruit voorstelling. L.H.S. Lorenz Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x Ø 16 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Frans porseleinen theeservies. Gemerkt Potler. Christopher Potler, Rue de Crussol, Paris. Circa 1795. Zes-delig, handbeschilderd met fruit/goud decor. Grote kom dunne haarlijn, thee...
Duitse Rosenthal porseleinen plaquette. Selb Bavaria. Entwurf Ferdinand Liebermann. Vrouw met leeuw. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.