Hollands eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met Renaissance snijwerk en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Circa 1880. Afmeting: 77 x 79 x 150 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten boekenpers met lade. 18e Eeuw. Afmeting: 90 x 62 x 30 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 78 x 92 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hindelopen tafel met stoelen. Originele beschildering. Circa 1880. Afmeting: 72 x Ø 79 cm. / 98 x 58 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten piedestal in Louis Seize-stijl. Met verguld messing beslag en onyx blad. Circa 1870. Afmeting: 101 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier twee-deurs kast. Circa 1860. Kast heeft vier geaccoleerde panelen, zijkant bewerkt met snekken en staand op bol-pootjes. Achter de deuren twee kleine laden + één grote lade. ...
Antiek Engels eikenhouten drie-delig schrijfbureau met lederen schrijfblad en origineel bronzen beslag. Eind 19e eeuw. Twee krimpnaden in blad. Afmeting: 76 x 80 x 137 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken armleunstoel. Met rode velours stoffering. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 130 x 62 x 66 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode met klauwpoten en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 92 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten gebogen Barok-stijl commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten bijzettafel met lade en lyra. Met koperen snaren. Afmeting: 71 x Ø 53 cm .In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...
Eikenhouten Jugendstil theekastje met deurtje, tablet en geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 40 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier nachtkastje. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 30 x 39 x 33 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs vitrine-hoekkastje met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 128 x 53 x 33 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize commode. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 84 x 47 x 93 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke mahoniehouten bijzettafels. Eén maal tonvormig blad met twee klepdeksels. Eén maal wijntafel op drie-spant poot. Afmeting: 56 - 67 cm. Ø 38 cm. In goede staat.
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met snijwerk. Circa 1870. Afmeting: 79 x 82 x 43 cm./ 79 x 82 x 86 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit hoekstoel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 86 x 75 x 60 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe wijntafel. Circa 1870. Handgepolitoerd. Afmeting: 85 x Ø 51 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooie houtgestoken poot voorzien van vossenkoppen en gaaf blad. Afmeting: 75 x 114 x 130 cm. In zeer goede staat.