Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 50 x Ø 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil-stijl gesneden spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 98 x B 61 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco boekenkast met mooi snijwerk. Circa 1930. Afmeting: 133 x 31 x 135 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke Franse eikenhouten stoelen met goede bekleding. Circa 1880. Afmeting: 110 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Eiken dekenkist met plat deksel. Circa 1810. Front met panelen. Afmeting: 124 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Oude ovale spiegel met messing omranding en stukjes spiegel. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
30er Jaren Art Deco spiegelkastje met eikenhouten gestoken panelen met herten decor. Afmeting: 50 x 60 x 21 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooie houtgestoken poot voorzien van vossenkoppen en gaaf blad. Afmeting: 75 x 114 x 130 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten piedestal in Louis Seize-stijl. Met verguld messing beslag en onyx blad. Circa 1870. Afmeting: 101 x 30 x 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met kerfsnede en sledepoten. Slot mist. Afmeting: 74 x 65 x 137 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronsbeslag. Circa 1890. Afmeting: 77 x 80 x 50 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 74 x Ø 74 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten gestoken spiegel met kaarskandelaren, leeuwenkoppen en kammenbakje. Circa 1880. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met snijwerk. Circa 1870. Afmeting: 79 x 82 x 43 cm./ 79 x 82 x 86 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hindelopen tafel met stoelen. Originele beschildering. Circa 1880. Afmeting: 72 x Ø 79 cm. / 98 x 58 x 50 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 78 x 92 x 48 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antieke Thonet-stijl kapstok. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 194 cm. In goede staat