Hollandse gepolitoerde mahoniehouten penantkast. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 92 x 105 x 55 cm. Im goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire chiffoniere met bronzen vergulde kariatiden, origineel beslag en bronzen plaquette. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 128 x 104 x...
Spaanse-stijl historisme bijzettafel met smeedijzeren verbinding, met prachtig snijwerk en klauwpoten. Circa 1890. Afmeting: 69 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten kabinet met vuurverguld bronzen beslag, klauwpoten en prachtig snijwerk in plint onder. Afmeting: 224 x 190 x 65 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen schrijfbureau met origineel bronzen beslag, vijf lades, mooi nest met lades + kelder. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 126 x 115 x 30 cm. In zeer goede staat.
Oude houtgestoken Rococo-stijl schildersezel. Afmeting: H 192 x B 65 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Gerestaureerde grote 18e eeuwse notenhouten gestoken drie-persoons bank. Louis Quinze. Circa 1760. Met nieuwe velours stoffering. Afmeting: 103 x 210 x 85 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands eikenhouten orgelgebogen Louis Quinze schrijfsecretaire met schuine hoeken. Afmeting: 108 x 110 x 56 cm. In goede staat.
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 230 x 165 x 63 cm. De sloten van de lades missen. In zeer goede staat.
Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102 x 109 x 56 cm.
Drie-delig Art Deco mahoniehouten schrijfbureau met lades, deuren en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 72 x 140 x 77 cm. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten niervormig ladenkastje met marmeren blad, bandintarsia, messing omranding en beslag. Afmeting: 78 x 62 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast met origineel beslag. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 196 x 145 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame Empire tafel met rood-wit origineel marmeren blad en rondom vergulde bronzen versieringen. Circa 1800. Ongerestaureerd. Enkele delen brons missen. Afmeting: 80 x Ø 110 cm. In redelijke staat.