Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø
Twee maal Jugendstil glaswerk. Circa 1910. Eén maal koektrommel met draadglas. Eén maal messing tafelschaal met facet geslepen glas. Afmeting: 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm
Groot ijzeren bureau schaalmodel van de 'Concorde'. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 60 x 26 cm. In goede staat.
Grote 50er jaren houten bloempot met kopergeslagen tussenstukken. Afmeting: H 45 x Ø 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil keramieken lampenvoet met bronzen versiering. Circa 1910. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Glazen venster met geëtst, gematteerd paard in eikenhouten omlijsting. Circa 1920. Afmeting: H 101 x B 61 cm. In goede staat.
Twee messing kaarskandelaren in jachthoornvorm. H. Macy & Co. Circa 1930. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Neo Gotische kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits spel. Glocke und Hammer. Circa 1900 - 1930. Compleet? Afmeting: 17 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.
Drie antieke presenteerbladen. 2x Engels, circa 1880, mahoniehout. 1x van blik, beschilderd met bloemen decor, 19e eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen bakvormen. Eén maal met divers fruit decor. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Antiek koperen melkaad. 19e Eeuw. Werd vroeger gebruikt voor het opromen van melk. Afmeting: 15 x 48 x 80 cm. In goede staat.
Messing empire stijl wandlamp 3 lichts met koper beschilderde kap met kristallen top 2e helft 20e eeuw. 75x33 cm in goede staat.
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863, 1869 en 1907 t/m 1943. Compleet. In goede staat.
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Duitse 50-er jaren globe. Räths Politischer Erdglobus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 49 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse tabakspijp met twee tabakreservoirs. Wildvoorstelling. Circa 1900. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met floraal/goud decor en bronzen voet. Afmeting: H 65 x Ø 14 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Mogelijk Romeins. Vroege bronzen lepel met rondjes versierd. Groene patina. Afmeting: 39,5 cm.
Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse tinnen maatkannen. Geijkt F. Schutties. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Franze vazen. Circa 1880. Compositie metaal met onyx basement. Bacchus decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen kookpot met hengsel. Scheur in bodemrand. Afmeting: 13 x Ø 27 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans wortelnoten kistje met messing inleg. Boulle. Afmeting: 9 x 32 x 11 cm In goede staat.
19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.
Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antiek Russisch bronzen ikoon. Christus Pantokrator. 17e Eeuw met beschrijving. Afmeting: 7 x 4,6 cm. In goede staat.
Drie Japanse bronzen vazen en een bronzen beeld ongesigneerd. Afmeting: 11 - 15 cm.
Antiek messing balans/meetapparaat in houten kist. Ongemerkt. Circa 1920. In goede staat.
19e Eeuws Spaans bronzen figuur met kaarsenhouder. Matadoor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 68 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke Duitse ansichtkaarten. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 cm. In goede staat.
Groot Oosters/Indonesisch snijwerk met landschap/buffel/figuren decor. 20e Eeuws. Afmeting: H 50 x B 105 cm. In goede staat.
Groot oud Van Nelle Koffie/Thee kruideniers voorraadblik. Circa 1930. Deuk in deksel. Afmeting: 38 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Grote opengewerkte houten lijst met stucwerk. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Binnenmaat/spanning H 101 x B 71 cm. In goede staat.