Collier van barnsteen, verlopend met ovale kralen, 7-10mm/18-24mm. met sluiting uit barnsteen. 55 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met slangenkoppen. Ring met ene slag met daarin 2 slangenkoppen bezet met smaragdstenen als ogen. Breedte 14,5 mm. ca 4,5 gram. ø 57 In goede staat
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas met olifanten koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...
Geelgouden hanger, 585/000,met saffier en diamant. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier met daaromheen een rand bezet met 14 kleine singlecut geslepen diamantjes, ...
Elegante choker, 333/000, met robijn en diamant. Choker met ovaalgourmetcollier, in het midden een maanvormige element met 3 rond gefacetteerde robijnen en aan weerskanten versierd met 3 kleine single...
Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 835/000, rond model op ronde voet versierd met graveerwerk en gedreven quirlandes. Voorzien van 2 grepen in de vorm van acanthusbladeren. Met monogram gravure ECD. Assayer: Si...
Lot antiek verguld bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Negen delen Perzisch/Arabisch. Antiek. Brons, koper. Onder andere: Vazen, olielamp, dekseldoos met gravering. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Franse Art Deco standaard. Circa 1920. Pierrot, deels verguld, met bel onder parasol. Eén vinger mist, breuk in arm. Afmeting: 36 x 18 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en gouddecor. Afmeting: 65 cm. Chip van de bovenkant verder in redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met rode draak en creme-kleurige craquele glazuur. Afmeting: H 20 x Ø 14 cm. In goede staat.
Bicolour gouden ring, 585/000, met diamanten. Strakke fantasiering met wit- en geelgoud, bezet met 2 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Breedte ring 9 mm. ø 55. ca 3,5 gram. Winkelverkoop...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
Witgouden solitairring, 750/000, met diamant. Ring voorzien van een 6 poots klassiek chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,30 ct SI/P. ø53, ca 4,1 gram. Winkelverkoopprijs € 1699,-. Nieuw
Nel Pot Fontein. 1918 - 2011 Leidschendam. Indonesische jongen met vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
H.M. Krabbé, 1930. 1868 - 1931. Drie Pekinese hondjes. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Twee typemachines. 20e Eeuw. Waarvan één Continental rekentypemachine. En typemachine Everest Italië. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Zandpad langs rivier de IJssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35,5 x B 45,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon figuur met groen glazuur. Chinese vrouw op os. Eén arm beschadigd. Afmeting: 18,5 x 12,5 x 7 cm. In redelijke staat.
Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Bronzen inktpot op marmeren basement. Ebbenhouten zwavelstokjeshouder met been + zilveren hengsel. Pijpcomfoor met messing/noten. Afmeting: 13 - 15 cm. In g...
Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Pendant van J. Menotti. Circa 1900. Mogelijk pseudoniem. Eén maal vrouw krijgt liefdesbrief. Eén maal vrouw schrijft liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 14/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne kunstglazen vissen. Diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met goudrand en heraldiek familiewapen. Samson? Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.
Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 68 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees snijstuk van agaat. Scepter. Afmeting: 13,5 x 6 x 2,8 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met oren en bruin-grijs glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese dekseldoos. Gemaakt van kokosnoot. 19e Eeuw. Gemerkt. Met karaktertekens en gelukstekening. Afmeting: 11,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Kopie Duitse porseleinen pop van Kammer + Rheinhardt. Hilda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse speelgoed poppenkoets met lederen verdek, origineel beschilderd chassis en spaakwielen. Afmeting: 66 x 33 x 85 cm. In zeer goede staat.
Porseleinen figuur. De drie gratiën. Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen miniatuurvaasjes in cassette. Afmeting: H 5 - 6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse grote schotels. Divers. Eén bord gemerkt 'de Klaauw'. Beschadigingen. Afmeting: Ø 31 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Weense pendule met systeem Jacqmarts uurwerk, halfuur-slag, automaat, en engel slaat op aambeeld. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote Chinees porseleinen schotel met geisha + zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Chinese Foo-honden met blauw glazuur. Twee katten met blauw glazuur. Eén wit porseleinen kat van Royal Copenhagen. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede...
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie diepe bordjes met zotjes en één gecontourneerde schaal met figuren decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een rechthoekig verlopende witgouden kast bezet met in het midden een carré geslepen blauw saffier in de ruitvormige bewerking aan de zijkanten zitten 2...
Twee antieke Japanse messing tafellampen met draken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 - 49 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Siebende Plage im Ägyptenland. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse Tiffany & Co. messing reiswekker met halfuur-slag en wekker op gongspiraal. Afmeting: 12 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekker. Brons-kleurig compositie metaal. Rijtuig met figuur. Breuk in been van paard. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Compositie metaal. 19e Eeuw. Korenwagen. Opnieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Geplaatst op houten vergulde console. Afmeting: 46 x 40 x 16 cm. In goe...
Mahoniehouten staartklok met Amsterdamse kap en westminster uurwerk ( kwartier slag) en maanstand., 2de helft 20e eeuw. Afmeting L. 107cm. In goede staat
Antieke Franse Louis Philippe pendule met romantisch paar. Circa 1860. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stukje van boom af. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede s...
Grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met druivenranken, vos en vogel. Circa 1870. Afmeting: 64 x 43 x 30 cm. Zwaar messing snek-uurwerk. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Door Nicolaum Vissher. 1618 - 1709. Auctor N. ten Have. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.
Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok met parelmoer/hout inleg. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén krimpnaad zijkant. Afmeting: 31 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Metten Koornstra. 1912 - 1978. Figuur in landschap. Nr. 17/90. Litho op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Jugendstil buffet. Eiken, deels massief. Met floraal snijwerk. Afmeting: H 255 x B 170 x D 70 cm. In goede staat.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, voorzien van ene bronzen binnenbel, rond model versierd getrembleerde randen en floraal graveerwerk. MT.: A.H.Ankum, Zaandam jl.:h:1867. Rand is wat uit model en voorzien ...
Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit; mosterdpot, voorzien van 835/000 zilveren deksel met handgreep als slang deksel ooit gerepareerd + stel ovale zoutvaatjes. Alle drie op...
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekkast met twee jaloezie deurtjes, messing hekwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 83 x 83 x 58 cm. In goede staat.
Ferdinand Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met uien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Portret jonge man. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse keramieken jardiniere met messing monturen en floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 25 x 32 x 20 cm. In goede staat.
H. Krauz. 20e Eeuw. Duits interieur herberg met figuren, man giet wijn in de trombone. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren onderzetter, 830/000, met een geschulpte rand. ø 9,5 cm. ca 58,5 gram. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmünd. In goede staat
Zes zilveren miniaturen, 835/000, met een haarstel, een kolenkit, een dekselpot, een voetstoof, antiek strijkijzer en en kruiwagen. Alles versierd met biedermeier bewerking. MT.: Lesener Amsterdam b.v...
Fries' Fayence comfoor met theelicht. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 13,5 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws porseleinen Empire chocolade kop en schotel met sepia wapen decor en opschrift L.H. Paraorcini de Casieli. Haarlijnen. Afmeting: 11 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke eikenhouten Mechelse halspiegel met leeuwenkoppen. Afmeting: H 201 x B 77 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren taartschep met opengewerkte florale steel, afmeting: 23 cm, gewicht: circa 60 gram. En een antieke 835/000 zilveren roomlepel met florale gegraveerde steel. Afmeting: 10 cm. Gewicht: ...
Groot lot oud/antiek interessant porseleinen serviesgoed. Onder andere: K.P.M., Meissen, Dresden, Fürstenberg, Rosenthal, Engels, Biedermeier, historisme et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6...
Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000, gecontourneerde kluwenhouder met ajourwerk in de vorm van ruiten met halve cirkels, voorzien van getrembleerde randen. Met draaibare houder voor het garen. ...
Florale Delfts-blauwe aardewerken bonbonschaal. Gemerkt aan de onderkant. Met een 835/000 zilveren opengewerkte beugel met pauwen. Mr. Gebr. Huisman-Schoonhoven. Anno 1947. Afmeting:Ø 16 cm. In goede ...
Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.