Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 6 zilveren ringen, met o.a. markesiet, onyx, zirconia;s parelmoer en parel. totaal ca 418,3 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 witgouden 4-poot chatons bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60ct VS-G. breedte 4 mm, ca 3,9 gram. ø57. Nieuw
Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken.en meerdere tandpunten. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Art Deco pierrots op albasten basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 12 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.