Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Choker met rode steen
Resultaat: 135 EUR

Elegante choker, 333/000, met robijn en diamant. Choker met ovaalgourmetcollier, in het midden een maanvormige element met 3 rond gefacetteerde robijnen en aan weerskanten versierd met 3 kleine single...

Gouden herenring met diamant
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Herenring met rechthoekige kop, voorzien van 2 gestoken lijnen en bezet met een singlecut geslepen diamant. breedte ring 11 mm. ø 62 ca 2,7 gram. In goede staat

Collier van agaat en parel met camee hanger
Startprijs 200 EUR

Collier van agaat en parel voorzien van geelgouden camee hanger en sluiting, 585/000. Collier met agaatkralen en zoetwaterparels, ø 8 mm, in het midden voorzien van een ovale opengewerkte hanger bezet...

Gouden broche met parels
Startprijs 290 EUR

Gouden broche 585/000 met parels. Broche in de vorm van een blad van ruw bewerkt goud met in het midden een verlopende rij van parels. De broche is voorzien van een kanonsluiting. 55x25mm. ca 9,8 gram...

Bronzen buste edelhert
Startprijs 275 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Terracotta buste van Plato
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse terracotta buste van Plato. Door Giovanni Mollica, Napels 1842 - 1862. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Religieus snijwerk
Resultaat: 140 EUR

Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Franse globe
Startprijs 400 EUR

Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...

2x Barometer
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke houtgesneden jugendstil barometers met thermometer, ca. 1915, voorzien van florale decors. 49-62 cm., In goede staat

Collier van barnsteen
Startprijs 50 EUR

Collier van barnsteen, verlopend met ovale kralen, 7-10mm/18-24mm. met sluiting uit barnsteen. 55 cm. In goede staat

Collier koraal en parel
Resultaat: 225 EUR

Collier van zoetwaterparels en 5 snoeren engelenkoraal, ø3mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met spiraalbewerking. lengte 42. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 225 EUR

Twee zilveren kandelaren, 830/000, Deens, op een vierkant gecontourneerde voet en een vierkant gecontourneerd licht. Assayer: Johannes Siggard, 1944. 11x11x11cm.

Albast figuur, Naakte vrouw
Resultaat: 450 EUR

Groot wit marmeren figuur op marmeren basement. Naakte dame. Circa 1900. Gesigneerd Pozzi. Waarschijnlijk Egidio Pozzi. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Heilig figuur
Resultaat: 350 EUR

Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 250 EUR

Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Witgouden rng met diamant
Startprijs 200 EUR

Witgouden fantasieslagring, 585/000, met diamant. Ring met tussen de slag 5 briljant geslepen diamanten geplaatst in 4 poot-chatons. In het goud aan de zijkanten zijn briljant geslepen diamanten door...

2 Gouden ringen met zirconia
Startprijs 120 EUR

Twee geelgouden ringen, 585/000, met zirconia. Twee rijringen met een railzetting met zirconia's. ø 57 en ø 58. breedte 3 mm. Totaal ca 3 gram. In goede staat

5 Sieraden met barnsteen
Startprijs 90 EUR

Lot van 5 sieraden met barnsteen, 2 armbanden uit elastiek met barnsteenkralen, 2 grote hangers met barnsteen en een ring met barnsteen. In goede staat

Barnstenen collier
Startprijs 70 EUR

Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat

Miniatuur portret met jonge vrouw
Startprijs 280 EUR

19e Eeuws miniatuurschilderij van jonge dame met bewerkte messing lijst. Gesigneerd V. Halli. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Zilveren theecomfoor, 1854
Startprijs 130 EUR

Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, fraai opengewerkt mandje met floraal decor, versierd met opgesoldeerde guirlandes en cartouches, geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Calvapra trading Company, Amsterdam na1...

Zilveren cabaret, 1856
Startprijs 260 EUR

925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.

Collier van parels en bloedkoraal met gouden streekslot
Startprijs 950 EUR

Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke geelgouden streekbroche, 585/000. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloed...