Zilveren kurkentrekker, 833/000, met schede. Versierd met getorste randen. 8x6cm. Minimale deukjes. In goede staat
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekseldoos met paradijsvogel/floraal decor. Eén maal Kang Xi-stijl diep bord met geisha's decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauwe glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse zilveren lepels en één bijbehorende zilveren vork. Steelaanzet Amsterdams Lof en steeleinde Haags Lofje. Mr. Roelof Helweg-Amsterdam. Allen jaarletter P= 1798 en meerdere herkenringen....
Stel zilveren kandelaren, 812/000, op gecontourneerde ronde voet versierd met floraal decor. ø15x29cm. Wenen, Oostenrijk, eerste heft 19e eeuw. De kandelaren zijn gevuld. In goede staat
Chinees porseleinen kom in Sung-stijl met bruin verlopen glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Lot met 7 zilveren ringen, 925/000, met gekleurde stenen. Diverse modellen. ca 79 gram In goede staat
Twee Oosterse Djatihouten leeuwen met benen tanden en klauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 47 cm. In goede staat.
Elegante choker, 333/000, met robijn en diamant. Choker met ovaalgourmetcollier, in het midden een maanvormige element met 3 rond gefacetteerde robijnen en aan weerskanten versierd met 3 kleine single...
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.
Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 925/000, rond model versierd met cannelures en een gegraveerde knerrenrand. Voorzien van monogramgravures. Het deksel in voorzien van een houten knop. De ronde voet waarop de pot s...
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.
Zilveren bokaal met deksel, 800/000, rond model versierd met een rand van acanthusbladeren voorzien van een deksel met een pijnappel. Bokaal met uitgewerkte grepen en geplaatst met bewerkte klauwpoten...
Bijzonder fraaie Franse zilveren miniatuur pendule, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor, guirlandes, acanthusbladeren, graveerwerk en putti. Geplaatst op 4 klauwpoten. Voorzien van een Frans...
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Witgouden fantasieslagring, 585/000, met diamant. Ring met tussen de slag 5 briljant geslepen diamanten geplaatst in 4 poot-chatons. In het goud aan de zijkanten zijn briljant geslepen diamanten door...
Twee geelgouden ringen, 585/000, met zirconia. Twee rijringen met een railzetting met zirconia's. ø 57 en ø 58. breedte 3 mm. Totaal ca 3 gram. In goede staat
Groot wit marmeren figuur op marmeren basement. Naakte dame. Circa 1900. Gesigneerd Pozzi. Waarschijnlijk Egidio Pozzi. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, fraai opengewerkt mandje met floraal decor, versierd met opgesoldeerde guirlandes en cartouches, geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Calvapra trading Company, Amsterdam na1...