Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...
19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met vogels in boom decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 witgouden 4-poot chatons bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60ct VS-G. breedte 4 mm, ca 3,9 gram. ø57. Nieuw
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Lot met 6 zilveren ringen, met o.a. markesiet, onyx, zirconia;s parelmoer en parel. totaal ca 418,3 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.
Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat
Oud Japans 'Samoerai' zwaard. Met leder bekleed heft + schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke messing cavalerie trompetten. Bestaande uit: 1x Royal Welsh 23 Fusilers. 1x Onduidelijk. 1x Australia University. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, fraai opengewerkt mandje met floraal decor, versierd met opgesoldeerde guirlandes en cartouches, geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Calvapra trading Company, Amsterdam na1...
Zilveren theedoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel met knop. Getekend: St Eloy. 14x10x11cm. ca 292 gram. In goede staat
Zilveren bureauset, 800/000, met een kristallen inktpot, vierkant, voorzien van een zilveren ronde dop met bewerkte rand, 9x9x11cm, een briefopener, been met zilveren heft, 29 cm, een inktdroger met z...
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil buste. Jonge vrouw. Circa 1910. Afmeting: 9 x 10,5 x 5,5 cm. In goede staat.