Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot met zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver met een suikerstrooilepel, 835/000, met een rechthoekig gezaagde bak met o.a. souviner, 2 theelepels met apostelen, , 835/000, een theelepel Art Deco stijl, 800/000, en 2 zilveren vingerhoe...

Zilveren steelrammelaar
Resultaat: 50 EUR

925/000 Zilveren steelrammelaar met opschrift 'Emiel'. Olifant met ring. Afmeting: L 11,5 cm. Gewicht: circa 23 gram. In goede staat.

Antieke schaar met zilver
Resultaat: 50 EUR

Antieke schaar met zilveren grepen, 800/000, versierd met graveerwerk. 16 cm. In goede staat

Suikerpot met zilver
Resultaat: 50 EUR

Kristallen suikerpot met geslepen rand geplaatst op een ronde zilveren voet, 835/000 en voorzien van een zilveren knop, 925/000, met malachiet. ø16x23cm. enkele chips.

Suikerpot met zilverwerk
Resultaat: 50 EUR

Glazen suikerpot op geschulpte voet met geschulpte rand, voorzien van een ronde zilveren deksel met knerren rand en een pijnappel als knop met bladversiering. 950/000. ø14x16cm. Zilvergewicht ca 96 gr...

Zilveren beursje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren malienkolderbeursje, 800/000, beursje met een rechthoekige beugel versierd met krullen en floraal decor, voorzien van een zilveren tasje met bollen. ca 57 gram. 6,5x8cm. In goede staat

Lot zilver en kristal
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver, 833/000, met een kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, een klein kristallen schaaltje op 3 pootjes voorzien van zilveren rand, een theezeef met biedermeierbewerking,...

Lot oud antiek plated
Resultaat: 50 EUR

Lot oud antiek plated. Onder andere: Schalen, theekan, bonbonschaal etc. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel & taartschep
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strooilepel en taartschep, 833/000, kleine strooilepel met een ronde gezaagde bak met bloempatroon, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: H.Hooijkaas, zilverfabriek, Sc...

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, gecontourneerd model met graveerwerk. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.: m:1871. 5x5x1,5cm. ca 28 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat

Zilveren opscheplepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren opscheplepel, 833/000, met een ovale bak voorzien van gezaagd kruldecor, met gepointilleerde en golvende cirkels, met hartfilet. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, 1858-1924. ca 52 gram. 21cm...

Zilveren schep
Resultaat: 50 EUR

Zilveren schep, 833/000, met een deels getorste steel, voorzien van een puntige schep versierd met graveerwerk. MT.: Fa. A.J.Driessen, Schoonhoven, jl.: B:1911. 22cm. ca 50 gram. In goede staat

Zilveren gelegenheidslepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, krans en tekst achterzijde steel. Anno 1911. Gemerkt H. Brodersen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 72 gram. In goede staat.

Antieke zilveren vork
Resultaat: 50 EUR

Antieke Groninger zilveren vork. Koninkrijk Holland, Mr. Hendrik W. van Giffelen-Groningen. jl. d= 1810/1812. En twee herkeuringsmerken, te weten: Frans en Nederlands. Afmeting: 20 cm. Gewicht: circa ...

Zilveren gelegenheidslepel
Resultaat: 50 EUR

800/000 Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met fraaie florale handgravure en tekst achterzijde steel. Anno 1903. Afmeting: L 23,5 cm. Gewicht: circa 78 gram. In goede staat.

Antieke zilveren theeduim
Resultaat: 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren theeduim met filetrand. Mr. M. van Leeuwen-Amsterdam. Anno B 1836. Afmeting: L 7,5 cm. Gewicht: circa 7 gram. In goede staat.

Zilveren miniatuur wipwap
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur wipwap, 835/000, met kinderen en vogel. MT. Nijkerk, Schoonhoven. ca 17 gram. 4,5x2,5x3,5cm. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een kleine kinderstoel, 1x1x2,5cm en een miniatuur ooievaar met baby in de luier, bevestigd op een vierkant stenen basement. 6x6x8cm. In goede staat

Lot Djokja zilver
Resultaat: 45 EUR

Lot Djokja zilver, 800/000 met 6 theelepels en 6 taartvorkjes waarvan de steel voorzien is van een Djokja bewerking. 11-12cm. Totaal ca 150 gram. In goede staat

Zilveren schep, Art deco
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gebakschep, 833/000, Louis XVI-stijl. Schep met trapezium gezaagd blad met guirlande-vormig graveerwerk. MT.: A.J. Driessen, Schoonhoven jl.:B: 1911. 19,5cm. ca 39 gram. In goede staat

Zilveren vleesvork & olijfvorkjes
Resultaat: 40 EUR

Zilveren vleesvork en 5 olijfvorkjes, 835/000, vleesvork met een deels getorste steel met parelrand, MT.:Wed. J.F. van den Broek, Amsterdam, jl.: L1895, en 5 olijfvorkjes met een deels getorste steel ...

Druivenschaar met zilver
Resultaat: 40 EUR

Druivenschaar met zilveren grepen, 800/000, versierd met druivenranken. 17 cm. In goede staat

Zilveren peper & zout strooier
Resultaat: 40 EUR

Zilveren peper en zout strooier, 925/000, op ronde voet met ribben. 6 cm. ca 15 gram. Enkele kleine deukjes, verder in goede staat

Zilveren Djokja schaal
Resultaat: 40 EUR

Zilveren Djokja schaaltje, 800/000, versierd met hamerslag en een gecontourneerde rand met floraal decor. ø13x5cm. ca 126 gram. In goede staat