Twee delen Chinees porselein. Eén octagonale schotel met floraal decor. Eén porseleinen pot met floraal decor. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse groen porseleinen bloempot met kraanvogel decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen jardiniere met Samurai krijgers in landschap decor + vogels op bloesemtakken. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor en goudrand. Cheng Lung bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 39 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Japanse keramieken pijpvaas met decor van jagende figuren op ganzen. Meiji. Gesigneerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Vier maal antiek, Japan. Bestaande uit: Twee porseleinen snuffbottles. Eén netsuke van ivoor, bodemmerk. Eén wit metalen dekseldoos met bamboe/vogels in bloesemtakken decor. Afmeting: 5 - 15 cm. In go...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén hoge vaas met tekst en bloempotten decor. Eén bolvaas met figuren op veranda en goud decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
Drie Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Twee maal van glas, één maal van porselein. Gemerkt. Eén voetje los, gelijmd. Eén flesje kapot. Afmeting: 5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees houten sieradenkistje met messing beslag en mineraal stenen medaillons. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Japanse Arita schotel met floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen waterbloemen pot met draken/floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Gerestaureerd met metalen krammen. Afmeting: H 14 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden. Drie sets van twee stuks. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal floraal, één haarlijn. Twee maal Queng Lung met landschap/pagode decor, goed. Twee maal tuin/insect...
Chinese Blanc de Chine cup op hoge voet. Met reliëf draken decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse bronzen vazen met draken/bloesem/vogel decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-hond. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramt. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met tuin/goud decor. Eén set vazen, waarvan één met haarlijn. Eén grote vaas, goed. Afmeting: 29 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...
Kleine Chinese houtgestoken hocker met zeskantig blad van marmer, ranken en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 28 x 26 cm. In goede staat.
Acht 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee sets van vier stuks. Eén set donkerblauw, één haarscheur. Eén set lichtblauw, twee borden chip. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In go...
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: Gecontourneerd, floraal, goed. Ronde ranken, chips. Tuin decor, goed. Tuin decor bamboe, goed. Tuin decor bamboe, twee chips. Tu...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Eén bordje haarlijn. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari bloempot met houtgestoken olifanten hocker. Afmeting: H 84 x Ø 45 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.
Drie diepe 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één beschadigd. Afmeting: ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met vogel/floraal decor. Twee borden haarlijnen. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rolvazen met figuren in tuin decor. Afmeting: H 29 x 9 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Kantonese, Chinese porseleinen vazen met figuren in interieur decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Met landschappen/floraal decor. Drie borden haarlijn. Kleinste bord goed. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen boeddha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 23 x 18 x 11,5 cm. In goede staat.
Zes maal divers oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Figuren in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige Japanse messing lantaarn. Circa 1900. Afmeting: H 71 x ø 32 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x 26 x ø 14 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met peterselie/pioenrozen decor. Twee borden haarlijn. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes. Divers. Floraal + landschap decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met Familie Rose figuren decor en tekst + binnendeksel. Eén haarlijn. Afmeting: H 15 x ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met landschap, pagodes en figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Queng Lung borden met landschap/figuren/pagode decor. Twee borden chips. Eén bord goed. Afmeting: Ø 24,8 cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Kang Xi, landschap/floraal, minimale chip. Kang Xi, floraal, goed. Kang Xi, draken decor, haarlijn. Wanli-stijl, 19e eeuw, haarlijn. Afmeting...
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.