Gelobte Chinees porseleinen pijpvaas met celadon glazuur. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor in de wolken. Afmeting: 29 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen bordjes met floraal decor. Circa 1800. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Chinese waaier met lotusbloem en vlinder decor. Tekst + gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 51 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met mandarijn-eenden en waterlelie decor. Met tekst + bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale randchips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: ø 23 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels/rots/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Nederlandse keramieken Cornelis Pronk borden met Chinese decors. Eén haarlijn. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.
Twee blauw-witte Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 22 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén grote 18e eeuwse Chinese schotel, Imari, chip. Eén Japanse Arita schotel, gelijmd. Afmeting: ø 28 - 33 cm. In redelijk/matige staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekselpot met Chinese voorwerpen decor. Eén maal Kang Xi gemerkt bord met figuren decor. Afmeting: 13 x ø 9,5 cm. / 3 x ø 19,8 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen koektrommels met Imari decor. Echter Duitsland. Gemerkt. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.
Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Chinees porseleinen drakenschaaltje met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Chinese terracotta geglazuurde zwarte kom met binnenin Foo-hond decor. Afmeting: 5,5 x ø 15,3 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Vier Japanse houtsnedes. Gesigneerd. 20e Eeuw. Landschappen + floraal. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Floraal/landschap decor. Beide beschadigd. Afmeting: Ø 10 - Ø 13 cm. In matige staat.
Chinese bronzen boeddha op troon. Geen merktekens. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Uit hoorn gesneden Chinese vaas. Kraanvogel op rots met boom. Afmeting: 14 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 25 x ø 22 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse theepot met figuren decor, chip tuit. 19e Eeuwse theepot met groen glazuur en goudrand. Knobbelvaasje met craquele glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x ø 32 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse/Chinese vaas met Foo-honden, kraanvogels en bloesemtakken decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke Chinese kopergeslagen trekpot met rosette. Circa 1900. Afmeting: 12 x 13 x ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese bloempot met kraanvogels en bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...
Chinese jade boeddha met scepter op houten console. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen penselenpot met uitneembare messing binnenbak. Decor met bloesem, krab en vogel. Meiji periode. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale dekselpot met koperen montuur. Vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Chinees eierschaal porseleinen Familie Rose tafellamp met tuin/vogel/tekst decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 12 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.