Antieke keramieken buste van een oude dame met roos. Circa 1900. Ongesigneerd. Roos licht beschadigd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.
Groot antiek gipsen figuur. Griekse vrouw. Was lampenvoet. Circa 1900. Bij hand beschadigd. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Circa 1900. Afmeting: 23 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen bisquit figuren. Ansbach? Circa 1900. Duitsland. Bestaande uit: Twee engelen, minimale chip. Dame, arm mist. Heer, vinger mist, twee chips. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/g...
Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 14 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
3x Antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. 1x Makkumer test, handbeschilderd landschappen decor, zeldzaam, goed. 1x Gouda plateel sierschotel, randschade. 1x Regout vleesschaal met landschap decor, goe...
Vijf sculpturen van Lou Schwirtz. 1928 - . Onder andere: wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, schuit-vormige sculptuur met spijlen. 60er-Jaren. Af...
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delfts-blauw Fayence wijwater-wandbakje met engelen en heilig kruis. Afmeting: 16 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Twee delen aardewerk. Bestaande uit: Engels terracotta wandbord, Olde London street. Circa 1900. Chip + haarlijn. Groen geglazuurde kan met bodemmerk. 20e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: 21 x ø ...
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Grote porseleinen Jugendstil vaas met floraal en goudfazanten decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag 737 H. Vermoedelijk naar Rozenburg. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Vier maal antiek bisquit porselein. Groen-wit. Genummerd. Circa 1915. Jongen met mandoline. Hand beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 18 - 21 cm.
Uitgebreid Royal Albert porseleinen koffie-thee servies. Decor Moonlight Rose. Bestaande uit: Theepot + theelicht, cakeschaal, melk/suiker set, cake-bordjes, 18x theekopjes + schotels, 3x mocca-koppen...
Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.
Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen petroleumlamp. Handbeschilderd. Gerestaureerd. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen rijstkommen. Eén maal 18e eeuw, Amsterdams Bont, landschap met figuren/huizen/goud decor. Eén maal Imari, floraal decor, één chip. Afmeting: ø 13,5 -14,5 cm. In redelijk/goede...
Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.