Twee grote antieke Duitse/Franse porseleinen chocolademelk kop en schotels. Eén maal Empire handbeschilderd, goud sleets. Eén maal met vrouwen portret, circa 1900. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat...
Antiek Duits porseleinen kinder kop + schotel. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel in Rococo-stijl . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 - 50 cm. In goede staat.
Zeven diverse antieke Delftse Fayence borden. 18e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: ø 17 - 26 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Enkele randschades. Eén bord gemerkt. Afmeting: ø 22 - 23 cm. Verder in goede staat.
18e Eeuws drie-delig Delfts Fayence kaststel. Ongemerkt. Restauratie. Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt A.P.K. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd + kleinere randschades. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met de drie eikels. Tabaksmerk Makuba. Afmeting: H 38 x ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Gemerkt de Bijl. Eén bord haarlijn + enkele chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
2-Delig Delfts keramieken kaststel met landschappen decor in coulissen. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor en oker rand. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen antieke Delftse blauw-witte Fayence. Bestaande uit: 18e Eeuwse natfruit lekschaal, gecontourneerd, enkele chips. 18e Eeuws gecontourneerd onderbord voor lekschaal. Eind 19e eeuws zes-kantig...
3-Delig Delfts Jugendstil keramieken kaststel met landschappen decors. Circa 1915. Eén oorvaas haarlijn. Afmeting: 32 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse Fayence APK gemerkte dekselvaas met leeuw/floraal decor. Zes-kantig. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence dekselbak met floraal/duif decor. Gemerkt met de pot. P. Parea 1759 + Delfts merkteken. Afmeting: 9 x 13,5 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence vaas met landschap decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Twee grote bisquit porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dronken man in kruiwagen. Eén maal kaartspelende heren (vals spelen). Beide figuren gemerkt: Artistic Porcelain Poema design Emi...
Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Grote Deense porseleinen Bing & Grøndahl ijsbeer. Nr. 1785 R. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 8 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee maal bisquit porseleinen dames, één arm gelijmd. Dame + heer met instrumenten, goed. Afmeting: 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude porseleinen figurengroep. Schakende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Duitse Ludwigsburg porseleinen dansende figuur. Nr. 7388A. Eerste helft 20e eeuw. Stukje stok onderkant mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Spaans porseleinen Lladro figuur. Handwerkende vrouw op stoel. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.