Italiaans notenhouten bar-kastje met likeurkelder en florale intarsia. Klaver-vormig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 57 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast. Circa 1860. Afmeting: 176 x 100 x 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met twaalf stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met dieren. Beschadigingen. Afmeting: 55 x 46 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhout gestoken parapluhouder met zinken lekbak. Circa 1900. Afmeting: 86 x 68 x 23 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1920. Afmeting: 67 x 67 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize penantkast met origineel ringbeslag en lades achter de deuren. Circa 1800. Afmeting: 80 x 71 x 42 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Monogram en datering 1762. Origineel slot. Afmeting: 74 x 156 x 64 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten dekenkist met datering 1839. Slot mist. Afmeting: 72 x 67 x 126 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize-stijl spiegel met opgezette rozetten. Afmeting: H 51 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Spaanse kastanjehouten tafel met lade. Mooie patina. Afmeting: 60 x 76 x 73 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met geschulpt blad. Afmeting: 79 x 87 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Philippe spiegel met hoorn des overvloeds. Kroon beschadigd + bijgeschilderd. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en afneembaar tablet. Circa 1915. Afmeting: 79 x 65 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Zes antieke mahoniehouten Biedermeier stoelen met cassis-kleurige velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 91 x 46 x 43 cm. In goede staat.
Smeedijzeren tafel met antieke Makkumer polychroom tegels. In 17e eeuwse stijl. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken halspiegel met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat. 178x61 cm
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten schrijfkabinet met glas-opzet voor boeken. Circa 1950. Met messing beslag. Afmeting: 240 x 130 x 70 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse geeboniseerde bijzettafel met floraal snijwerk op blad. Circa 1870. Afmeting: 75 x 52 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Engelse wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.
Notenhouten Louis Seize-stijl ovale tafel met kruispoot-verbinding. Circa 1880. Afmeting: 73 x 98 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten bureaustoel met draaibare zitting. Circa 1900. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten lectuurhouder met lade en koperen wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Verchroomde metalen Art Deco-stijl toiletspiegel met kledinghaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 63 x 28 cm. In goede staat.
Zware Duitse eikenhouten gestoken vitrinekast met facet geslepen glas. Italiaanse stijl. Circa 1930. Lichte beschadigingen. Linker zijkant mist glas. Afmeting: 223 x 140 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Engelse-stijl mahoniehouten piedestal met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x Ø 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire trommelkastje met marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 72 x ø 40 cm. In goede staat.
Oosters houtgestoken handbeschilderd kamerscherm. 20e Eeuw. Afmeting: 186 x 200 cm. In goede staat.
Mahoniehouten armleunstoel met blauw/groen lederen bekleding en koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 61 x 69 cm. In goede staat.
Antieke? Spaanse-stijl eikenhouten broodspinde. Geborsteld. Deels oud, deels later. Afmeting: 169 x 140 x 54 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhouten stoelen met goede bekleding. Circa 1880. Afmeting: 110 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil halspiegel met console. Circa 1910. Afmeting: H 238 x B 85 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize grenskast met zwarte bolpoten en origineel bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 205 x 180 x 55 cm. In goede staat.
Oude Oosterse kampferkist met messing beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 54 x 105 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse wortelnoten bonheur met grote zwarte tollen. Gebogen zijkanten. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 202 x 120 x 54 cm. In goede staat.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met plat deksel. Slot mist. Afmeting: 60 x 117 x 67 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten rolbureau met diverse panelen en lades. Zware uitvoering. Afmeting: 125 x 81 x 137 cm. In zeer goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.