Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friesse staartklok met zeldzame verzilverde messing wijzerplaat met louis seize voorstellingen. klok heeft een wekkerwerk. 142cm in goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met restvergulding en wekker. Originele wijzerplaat. Afmeting: 75 cm.In goede originele staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met paardjes-opzet. Licht wormbeval. Circa 1900. Afmeting: 118 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse bronzen Neo Renaissance pendule met ranken en kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glas gebroken. Afmeting: 45 cm. Verder in goede staat.
Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...
Engelse wortelnoten tafelklok. Circa 1930. Thomas Smith London. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij klok met berglandschap achter glas. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 29 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Kleine vergulde messing miniatuur reiswekker met porseleinen plaquettes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Antieke Franse Electrique Brillie wandklok met eikenhouten klokkast en centrale secondenwijzer. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 45 x 24 x 14 cm. In goede staat.
50-er Jaren Ato Paris electrische wandklok. Leon Hatcht Fabrication Paris. Met pvc beschermkap en chroom. Functie niet getest. Afmeting: 46 x 27 x 11cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met opgewerkte bloemen, engel en duif. Gemerkt met anker. Eén stukje gelijmd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Kleine Franse comtoise klok. 20e Eeuw. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 31 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met snijwerk. Circa 1900. Huwelijk van onderdelen, frontplaat + uurwerk. Halfuur-slag op spiraal. Afmeting: 38 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok met houtinleg. Circa 1900. A. Gerome Rouen. Achtdaags Frans uurwerk, met bovenliggende balans. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Amsterdamse School, Art Deco palissander met eikenhout tafelklok. Ongemerkt uurwerk. Halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 21 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Drie-delig Empire albasten klokkenstel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Uurwerk defect + diverse beschadigingen. Afmeting: 30 - 39 cm. In matige staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Weense tulpregulateur. Circa 1880. Gemerkt Freiberg Germany. Twee gewichten, weekloper, halfuur-slag uurwerk. Wijzerplaat en ring wijzerplaat iets beschadigd en deukjes. Verder in goede staat....
Lot defecte antieke uurwerken. Onder andere: Regulateur, pendule, Schwarzwald et cetera. Voor onderdelen zeer geschikt. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok met parelmoer/hout inleg. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén krimpnaad zijkant. Afmeting: 31 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren Art Deco pendule met bronskleurige vogel. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 x 52 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse wit-marmeren pendule met bronzen figuur. Jorini Freres and Co. a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 56 x 33 x 17 cm. In redelijk/go...
Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Circa 1800. Mooie originele patina. Afmeting: 139 cm. In goede staat.