Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met vaas en florale decor. Met gecontourneerde omranding. Drie oude haarlijnen. Afmeting: ø 62 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met landschappen decor. Afmeting: 47 x 23 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met coulissen decor, bamboe, vogels en Chinese voorwerpen. Etiket bodem 'Oriëntal Ceramic'. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese blauw-witte porseleinen vaas met rondom hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
Gerestaureerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren en goud decor. Tuit en handvat gerestaureerd. Afmeting: 14 x 19,5 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels. Met Lange Lijs en peterselie decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Twee bordjes chip, andere vier goed. Afmeting: 7,8 x 12 cm ø. In r...
Twintig antieke Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen borden met diverse florale/insecten decors. Circa 1900. Afmeting: ø 21,5 - ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee Duitse handbeschilderde Meissen porseleinen borden met landschappen, figuren, floraal en goud decor. Circa 1920. Afmeting: ø 20 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Vijf maal chips rand. Eén goed. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschappen, pagode decor. Gecontourneerd. Lichte randschades. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal theepot oranje/blauw floraal met bodemmerk. Eén maal rood/witte octagonale vaas met bodemmerk. Afmeting: 21 - 29,5 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Oud Chinees bolvormig porseleinen vaasje met florale decor en zes tekens bodemmerk. Collection Herbert Hoover. IJzeren bovenrand (later). Afmeting: 8 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee aparte oude Chinees porseleinen zes-kantige kopjes met figuren, floraal en goud decor. Zes-tekens bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauw glazuur. Bij één kleinere is basement beschadigd. Afmeting: 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierrot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal en goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gemberpot met medaillon decor. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal dekselvaas met zilver-overlay en handbeschilderde florale decor. Gesigneerd Prell. Circa 1950 - 1960. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden, floraal/goud decor. Eén bord haarlijn. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.