Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kokosnoot-dekseldoos op hoge bewerkte messing voet. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Art Deco inktstel op zwart marmeren basement voorzien van een pennenlegger, brievenstandaard en 2 vierkant geslepen inktpotjes met deksel. Eén deksel beschadigd. Verder in goede staat. 22x20x12cm.
Drie maal Duits houtsnijwerk. 20e Eeuw. Eén maal pijpcomfoor met beer en koperen bak. Eén maal beer met glazen ogen. Eén maal horloge-houder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Chinese sculptuur gemaakt van hout, hoorn en mineraal. Garnalen. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vaasjes met florale decor. Meiji. Afmeting: 12,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Vergulde Egyptische messing plaquette met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 28,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Japans of Chinees lakwerk diorama gemaakt van kurk. Pagodes en rotsen met kraanvogels. Circa 1900. Afmeting: 31 x 45 x 16 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.
Engelse fotolijst versierd met putti en knerrenrand. 14x20 cm. Plated, R.C.Sheffield. In goede staat
Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.
Hoornen rozenkranshouder. Circa 1920. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak + ketel. Kleine fineerschades. Afmeting: ø 40 x 58 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen Hollandse houtbak met Hollands wapen, leeuwen, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 41 x 38 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: 19e Eeuwse brillenkoker, dekseldoos (gelijmd), schaaltje, houder (imitatie). Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Eén beschadigd. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Diverse oude cement gegoten tuinornamenten. Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Mand met zes cement gegoten tuinornamenten met druivenranken. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gietijzeren tuinbank-zijkanten met druivenranken. Afmeting: 80 x 74 x 7 cm. In goede staat.
Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse speeldoos met kam (goed). Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneert. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 20e Eeuw. Rood + zwart. Grote kan bedeukt aan rand en kleine kan handvat afgebroken. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven oude pennen. Onder andere: Montblanc, Colibri, Parker. Afmeting L 12 - 24 cm. In goede staat.
Zweeds Silva scheepskompas in eikenhouten foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf maal scheepvaart. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mapro scheepsklok + barometer, twee maal scheepshoorn, één maal messing brandblusser. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
70-er Jaren Sputnik weerstation. Messing en pvc. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude Oosterse schoenmakerskist met koperbeslagen en met zestien glazen flacons met koperen deksel en lades. Afmeting: 85 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinese messing siervazen met draken en bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oud Engels meetinstrument. Everelt Edgcumbe London. Met eiken kast. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.
Arabische voorstelling in lijst. Composiet. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Vier oude brandweerspuiten van metaal met messing. Koppelstukken. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke Romaanse-stijl messing tafelbel met annotatie 1365. Echter rond 1900. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 65 x 95 x 10 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl tafelbel met apostelen en godslampen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote tinnen wandplaquette naar antiek voorbeeld. Man met hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 47 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke meerschuimen tabaksmondstukken met origineel lederen foedraal. Circa 1900. Eén maal drinkende dame. Eén maal hondje. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskannen. Afmeting: 45 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees lakwerk pennenbakje met goud figuren decor. Circa 1920. Afmeting: 3 x 20 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen gesneden goden. Circa 1900. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Drie oude Russische handbeschilderde lakwerkdoosjes met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Twee oude portre montres. 20e Eeuw. Eén maal historisme-stijl met putti, messing. Eén maal notenhout. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.