Jan Cossaar. 1874 - 1966. Figuren bij een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boer bij kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
G. Heymans of C. Heymans. Mogelijk Casimir Heymans. Man en vrouw in taveerne. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Herman Vreedenburgh 1911. 1887 - 1956. Stilleven met koperen bak, kruik en bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
R. Beunk Fecit. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 50 cm. In goede staat.
M. de Gallard. 1921 - 2007. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 73 cm. In goede staat.
Jo Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J. Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Schaapsherder met schapen op dijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
J. Miedema. 1870 - 1952. Hollands zomers landschap met melkmeisje. Olieverf op tegel. Afmeting: 43 x 29 cm. In goede staat.
Jan Engel. 20e Eeuw. Kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 27 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese handgeschilderde voor-ouder portretten. Olieverf op linnen Afmeting: 48 x 30 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Glazen vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd. J.J.H. van Leeuwen. 20e Eeuw. Marktgezicht met figuren bij schilderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Keer Verwey. 1900 - 1995. Stilleven met bloemenvaas en fruit. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.
Viervelden ikoon. Met linksonder St. Joris te paard. Rechtsonder St. Demetrius. Linksboven St. Michael. Rechtsboven martelaar/soldaat. Met zilveren rizza van 12-lotig zilver, B.W.G. Gedateerd onder Mi...
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
G. Post-Greve. 1913 - 1990. Antieke platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Jelgershuis Fecit. 1770 - 1836. Fries interieur bidden voor eten. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Alex Asperslagh 1960. 1901 - 1984. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.
J.H. Verbeek. Circa 1920. Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.