Antieke Hollandse bijbel, Staten Generaal. Door Paulus Aertzn van Ravenstein. 17e Eeuw. Band gerestaureerd en verdere restauraties. Oude waterschade. Afmeting: 40 x 25 x 9 cm. In matige staat.
Twee kerkelijke boeken, één boek van vrome dienaar van maria, met een zwarte kaft en een fijne geelgouden sluiting met puttihoofd. 9x13x3,5 cm en een gebedsboek met fraaie bruine bewerkte kaft met car...
17e Eeuws antiquarisch boek. Het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruyter, door Gerard Brandt te Amsterdam, voor Waasberge, Boon en Goethals MDCCI. Afmeting: 9,5 x 21 x 35 cm. In redelijk/goed...
Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...
Grote antieke Hollandse statenbijbel. Anno 1714. Door Jacob en Pieter Keur en Pieter Rotterdam-de Jonge. Met diverse gravures. Afmeting: 30 x 45 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel. Anno 1662. Eerste pagina's gereproduceerd. Staten Generaal door Helmich van Cappel met Jan Barentsen Simons Dordrecht 1662. Gerestaureerd. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. In...
Antieke Hollandse statenbijbel. Anno 1719. Door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam. Met diverse gravures. Afmeting: 23 x 36 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiquarische boeken. Bestaande uit: Huis-Bijbel, Het boek Jobs Salomons Spreuken etc. Door Nikolaas Hartman 1743 + Huys-Bijbel over de profeten Ezechiet en Daniel. Door Nikolaas Hartman 1742. Af...
Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.
Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.
Drie maal oude/antieke violen. Bestaande uit: Modern electrisch + één incompleet, circa 1900 + kleine Chinese viool in koffer. Afmeting: 59 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke banjo met hoes. Hout met chrome. Ongemerkt. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Voor-oorlogse kindergrammofoon in koffer. Circa 1930. Afmeting: 8 x 16 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken roerklik met engel. Afmeting: 39 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek historisme bokaalglas met messing en compositie metaal putti. Circa 1880. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Neo Renaissance bronzen kaarskandelaar met cherubijnkoppen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 138 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 22 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.
Aparte radio apparatuur, voor-oorlogs, met bakeliet en hout. Binnenwerk zichtbaar onder deksel. Transformator, twee lampen etc. Afmeting: 20 x 36 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude gesneden benen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Man met bladeren broek + Oosterse man. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ivoren Japanse okimono. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Antieke Japanse ivoren okimono figuur. Geisha met bloem. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Antieke ivoren dekselpot. Circa 1900. Afmeting: 8 x 6,5 cm ø. In zeer goede staat.
Antieke Chinese ivoren geluksbol op originele standaard. Met certificaat t.b.v. Cites. Bol binnenin beschadigd. Afmeting: 18 x 4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Drie figuren in bad. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 4,5 x 5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Antieke Japanse ivoren netsuke met bodemmerk. Deels beschilderd. Twee mannen met rijstwijn. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 4,5 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
19e Eeuwse boulle schildpad etui met damesportret op ivoor. Florale inleg mist deels. Afmeting: 14 x 8,5 x 2 cm. In redelijke staat.
Gesigneerde antieke Japanse ivoren netsuke met drie spelende kinderen. Afmeting: 3,5 x 5,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout met coromandelhouten Amsterdamse School-stijl barometer. Circa 1925. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse notenhouten barometer. Circa 1900. De Gruyter Stores Amsterdam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Notenhouten stickbarometer met koper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissander houten banjo barometer met tinnen wijzerplaten. Kwikhouder kapot. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Door A. Peia Amsterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Art Nouveau tafellamp. Compositie metaal op marmeren basement. Met ei-vormige glazen kap. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Empire-stijl bronzen siervazen met figuren. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden Afrikaanse maskers met onder andere schelpen en gewas. Bestaande uit: Yombe mask, Western Zaïre (schelpen) + Tchokne mask Zaïre (gewas) + Pembe mask Zaïre. Afmeting: 35 - 38 cm....
Drie oude Afrikaanse houtgestoken maskers. Bestaande uit: Gepolychromeerd masker met jute en schelpen + Tchokne mask Zaïre met gewas + Songe mask Zaïre. Afmeting: 33 - 47 cm. In goede staat.
Twee zeer grote oude houtgesneden Afrikaanse rituele figuren. Afmeting: 81 - 86 cm. In goede staat.
Twee grote oude gepolychromeerde Afrikaanse schilden met maskers. Afmeting: 100 - 200 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Hoofdrust Ruba Tribe Zaïre + Hoofdrust of stoel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Vier maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Tete Zuba Fetish (gezicht) + Zuba Lady Zaïre + Songe Fetish Zaïre + Kalunga Mask Zaïre. Afmeting: 20 -39 cm. In goede staat.
Antieke benen armband + oude Oosterse wit metalen riem. Afmeting: 9 - 54 cm. In goede staat.
Drie maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Eén groot gepolychromeerd spijkerbeeld + één houtgestoken vijzel met gezichten Zaïre + één gepolychromeerd masker met gewas Buyo Mask Zaïre. Afmeting: 32 - 62 cm....
Oude Afrikaanse hoofdtooi van been met schelpen en veren. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat.
Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.
Dertien maal oud Afrika, divers. Onder andere: Trommels, figuren, maskers etc. Afmeting: 20 - 65 cm. In goede staat.
Twee maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Eén maal groot Afrikaans masker + Twee figuren dragen houder Ghaba Province Zaïre. Afmeting: 43 - 50 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans ritueel mes met houten grip en gebogen bewerkte lemet. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Twee oude gepolychromeerde Afrikaanse houtgesneden maskers met touw en gewas. Penote Mask Zaïre en Tchokne Mask Zaïre. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal Afrika. Bestaande uit: Houtgestoken oud masker met jute en kralen Tchokne Mask Zaïre + Hoofdbedekking met schelpen en buffelhoorn. Afmeting: 40 - 47 cm. In goede staat.
Twee miniaturen, deels geschilderd. Met messing omlijsting. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In goede staat.
Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Drie antieke messing lampen. Circa 1900. Twee maal electrisch, één maal kandelaar. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Authentieke Oosterse houtgesneden kokosrasp met papegaaien en ijzeren rasp. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Afrikaans houten wandreliëf. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd, met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 61 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 105 -150 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Oude messing sextant in houten doos. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 21 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse metalen historisme pronkwandschotels met religieuze voorstelling. Ongemerkt. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek Russisch handbeschilderd presenteertablet met bloemen decor. Circa 1930. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Antiquarisch poezie album met circa vierhonderd poezie plaatjes + kinderbestek doosje. Circa 1920. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.
Elf antiquarische gelithografeerde schriften. Frankrijk, diverse kaften beschreven. Circa 1900. Afmeting: 22,5 x 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
Afrikaans houten wandreliëf. 20e Eeuw. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd en met parelmoer ingelegd. Afmeting: 80 x 60 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Oude Duitse herenhoed in originele hoedendoos + wit leren handschoenen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 38 x 30 cm. In goede staat.
60-er Jaren metalen bureaulamp. Donkergroen met vernikkeling. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.
Antiek presenteertablet en weegschaal met gewichten. Circa 1900. Afmeting: 39 - 64 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse houtgesneden maskers met schelpen. Afmeting: 64 - 67 cm. In goede staat.
Antieke koperen bewerkte tafellamp. Circa 1930. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Neo Gotische bronzen olielamp in de vorm van een leeuw. Gemerkt G. Leykauf Nürnberg. Afmeting: 8,5 x 9,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee decoratieve Oosterse bronzen ceremonie dolken met natuursteen en glazen stenen. Tibet. Afmeting: L 28 - 29 cm. In goede staat.
Twee cassettes met Engels visbestek met benen heft en plated lemmet. Eén 6 persoons couvert en een 8 persoonscouvert met serveerbestek. In goede staat
Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.
Acht grote Hollandse schoolplaten op rol. 30-er/60-er Jaren. Bestaande uit: Europa schoolkaart, G. Prop, W.J. Thieme NV Zuthpen, vierde druk, afmeting: 170 x 198 cm + Nieuwe wandkaart van Europa, vijf...
Antieke Enschedese hoedendoos + vier houten behangstempels. Circa 1900. Afmeting: 18 - 40 cm. In goede staat.
Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws schildpad etui met parelmoer inleg en monogram. Afmeting: 2 x 7 x 14 cm. In goede staat.
Twee beton gegoten tuinbeelden in bloempotvorm met fruit. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 36 cm ø. In goede staat.
Twee dozen met oude domino stenen met been. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Lot van zeven antieke messing blakers/kandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
70er Jaren-stijl staande lamp met chrome en vier glazen bollen. Afmeting: 90 x 60 cm ø. In goede staat.
Oude verlichte en draaiende globes. Door Scan Globe AIS Kopenhagen 1972. Afmeting: 50 x 35 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tafel ikoon. Regina Coeli. Afmeting: 14,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Art Deco wandbak met plated plaquettes. Circa 1925. Afmeting: 18 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude tropisch houten boekensteunen met Indische olifanten en been. Tanden missen. Breuklijnen. Afmeting: 18 x 21 x 11 cm. In redelijke staat.