Swarovski facet geslepen kristallen asbak in originele doos. Afmeting: 5 x 9,7 ø cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen vaas met twee dimensionale meerkleurige belijning. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen vaas met dubbel gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.
W.J. Rozendaal Kristalunie bolvaas met tin craquele. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.
Prachtige antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel. 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde glazen pijpvaas. Gesigneerd Charder. Charles Schneider, 1881 - 1953. Kleur: Oranje-rood. Afmeting: 83,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Lot divers antiek ruitkristal. Bestaande uit: Beschuithouder + onderschotel, chips. Een zeven-delige waaierkristallen verdeelschaal. Een waaierkristallen hengselschaal. En elf kristallen bordjes. Mini...
Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee Leerdam glazen bolvazen met tin craquele, 1935. Ontwerp A.D. Copier. Eén vaas heeft randschade, andere goed. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote W.J. Roozendaal Kristalunie Maastricht schaal met tincraquele. Circa 1930. Afmeting: 8,5 x 32,5 cm ø. In goede staat.
W.J. Rozendaal Kristalunie. Zes-delige likeur of bitterset. Eén glaasje kapot. Afmeting: 18 - 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.
Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristallen vrijmetselaars glas met monogram + antieke vrijmetselaars loge, voorschort. Afmeting: 15,7 x 11 cm ø. + 34 x 40 x 2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote glazen wijnspoeler met ranken, familiewapen en bloemenmand gegraveerd. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Gesigneerde glazen Art Deco vaas met rood/zwart decor. Circa 1920. Monogram H.K. Afmeting: 18 x 18 ø. In goede staat.
Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.