Zilveren sauslepel,833/000, model Haags Lofje met ovale bak met een dubbele schenktuit. MT.: Gerritsen en van Kempen Zeist. jl.:S:1928. 16,5cm. ca 66 gram. In goede staat
Inktstel met zilveren plateau, kristallen inktpotjes met zilveren dop en plaatje. Een ovaal zilveren plateau met parelrand op een houten onderkant, met twee bolle kristallen potjes versierd met slijpw...
Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen briefopener met buste van Napoleon. Gesigneerd C. de Franoz. 1850 - 1908. Francois Charles. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten humidor. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 23 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Lang zilveren jasseroncollier met harthanger, 925/000. Grootte hart 22x22mm. Lengte collier 60 cm, breedte 2,4 mm. ca 14 gram. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw
Kleine tinnen kruik, moffenkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Groot lot diverse Duitse insignia ordens (Abzeichen) WO II. Onder andere: Parachutisten, Flakgeschut, Tag der Arbeit 1934, doodskop etc. München 1933. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke Oosterse dolk met messing heft , belijmd met been. Stukje inleg mist. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Duitse WO II helm met inslag bovenop. Inclusief lederen binnenhelm. Afmeting: 15 x 26 x 22,5 cm. In redelijke staat.
WO II Duits-Italiaanse lichtgroene tropenhelm met lederen hoofdband. Afmeting: 19 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. Paul Weyersberg & Co. Berlin. Slijtage, en originele patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek Londane sabel met Israëlisch sterteken op lemmet, roggehuid heft en vernikkelde bewerkte handbescherming. Gegraveerd lemmet met kroon en monogram G.R. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijstjes, 835/000, ovale modellen met bewerkte rand en een houten achterzijde. 6x8cm en 10,5x12,5cm, staander ontbreekt bij grootte lijst. In goede staat
Geelgouden fotolijst gemaakt van een antiek tasbeugeltje, 833/000, klein glad model met 2 gouden bolletjes. ø 6cm. 1807-1809. één haakje ontbreekt verder in goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Zilveren fotolijst, 925/000, gecontourneerd model met parelrand en houten achterzijde. 11x16c. In goede staat