Bronzen beeld. Dikke dame, op zwart marmeren basement. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Circa 1900. Reservist met tabakspijp. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Oude vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Antiek Egyptisch farao figuur op houten basement. Nagietsel. Circa 1900. Compositiemetaal. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee bronzen golfspelers in 30-er jaren stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bronzen hoofd. Gesigneerd Modligiani. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Drie Afrikaanse bokken. Gesigneerd J. Milo. Afmeting: 34 x 15 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Vijf stuks divers oud/antiek brons. 19e - 20e Eeuw. Eén Japanse vaas, beschadigd. Eén boeddha. Eén Chinese wierookbrander. Eén lachende boeddha. Eén Chinees varken. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijk/...
Antiek bronzen figuur. Bakkersmeisje met stokbroodmanden. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen goudfazanten. 19e Eeuw. De grootste gesigneerd A. Jacquemart. 1824 - 1896. Eén staart iets verbogen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote plated jeu de boules of kegel speler, op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld. Griekse discus werper. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen buste. Gesigneerd Ch. Uebé. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Springende haas op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken engel met luit (snaarinstrument), polychromie en bladgoud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ellie Nadelman. Man met hoed. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta figuur naar Clodion. Bacchus met vrouw. Circa 1900. Eén teen af. Afmeting: 38 x 30 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Geknevelde man. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote Art Deco herdershond met bal op natuurstenen basement. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 26 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hecht gezin. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Twee bronzen Thaise boeddha hoofden. Bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte zittende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd terracotta figuur. V.D.K. Sechyne ? Circa 1890. Herdersjongen met geiten. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl plaquette, Boston Electric Co. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 32 x 3,5 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame bij piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Made in France. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Bronzen jongen achter schoolbank steekt vinger op. Monogram J.S. of T.S. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Romeinse strijdwagen met originele polychromie. Circa 1870. Figuur mist stukje onderarm. Afmeting: 31 x 33 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd + handen en onyx basement. Bloemenmeisje. Door R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 4656. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen boeddhistische figuren naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Bronzen Thaise boeddha op lotusbloem. Twee-kleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees bronzen figuren. Chinese man met instrument. Chinese vrouw aan het schoenlappen. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met honden. Gesigneerd F. Barbedienne. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Messen slijper. Petit Pierre, Gagne Petit door P. Dubois. 1829 - . Mooie patina. Afmeting: 50 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha staande op lotusbloem. Veel patina, rest polychromie. Gemerkt op rug. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen beeld met ivoren gezicht en marmeren basement. Waarschijnlijk R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 2082. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken beeld. Met dubbelzijdige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Jongen balanceert op kruik. Door Francesco Parente. 1885 - 1969. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Joris de drakendoder. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.