Vijf oude Chinese gesneden figuren. Drie maal glas. Eén maal jade geisha. Eén maal natuurstenen boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschappen decors en gecontourneerde omranding. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal waterpartij, chip. Eén maal tuin decor, chips. Afmeting: ø 21 - 21,7 cm. In redelijke staat.
Vijf oude Chinese miniatuur terracotta figuren. Drie maal met pagode gebouw. Eén maal met brug. Eén maal boot met figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Zeven oude Chinees porseleinen vazen met florale en vogel decors en tekens. Bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen figuren groep. Musicerende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Strijkstok afgebroken. Verder minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Elf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Divers. Onder andere: 9x schenkkan, kom, schaaltje. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Japanse/Chinese porseleinen kopjes. 19e Eeuw. Twee maal figuren + pagode. Twee maal met portret bustes. Afmeting: 5,5 - 7 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws Japans porselein. Twee kommen, twee schalen. Eén haarlijn in Imari kom + chip. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal Queng Long, landschap met pagode, haarscheur. Eén maal Imari, met wierookpot etc., haarscheur. Eén maal Japan, paradijsvogels, 19e eeuw, ha...
Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Imari porseleinen schaal met vergulde messing monturen. Afmeting: 12,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Antiek keramisch object. Romeinse zuilen als bloemenvaas. Circa 1900. Gemerkt Nimy Belgium. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Fayence sierschotels, floraal. Twee maal Delft, De Klaauw, chips + restauratie en lampetkan. Letters S.Z. Eén keer Frankrijk?. Afmeting: 30,5 - 34,5 cm ø. In redelijke staat.
Oude Delftse schaal. Letter K.A.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse antieke Kutani porseleinen menageset. Vijf-delig. Circa 1920. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Grote oude Engelse keramieken Toby Jug. Gemerkt B:P. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecorney. 1825 - ....?..... . Kind met meikever. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Fabrication Francaise, door Truffot. Emile Louis Truffot. Herderin met schapen. 1843 - 1896. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijjk/goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Makkumse Fayence polychrome fruitmand met fruit decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 28 cm ø. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.
Vijf oude Duitse porseleinen handbeschilderde presenteerschalen. Drie maal Fürstenberg, twee maal Rosenthal. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Duitse Fayence klepkannen. Handbeschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Belgisch keramiek. 30-er Jaren. Eén schaal met vredesduif, Boch Freres. Eén schaal met fruit-decor, Keramis. Eén tafelstuk met bloembak-decor, Boch Freres. Afmeting: 21 - 24 cm. In goede sta...
Zeven oude Chinese Yixing theepotten. Diverse uitvoeringen. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In goede staat.
Oude porseleinen Jugendstil-stijl siervaas met florale en papegaai decor. 21e Eeuw. Kopie Rozenburg. Afmeting: 25 x 17 cm ø. In goede staat.
Lot van 29 stuks oude/antieke Hollandse tegels met divers decors. 19e Eeuw. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Drie antieke kobalt blauwe glazen siervazen met florale emaille decors. Circa 1915. Minimale chip. Afmeting; 22 - 26 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén Blanc de Chine Geisha. Eén lachende boeddha. Drie kleinere lachende boeddha's. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 26 cm. In goede staat.
Mooi antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies met bodemmerk + figuren en goud decor. Circa 1930. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Negen maal Duits/Frans porselein. 19e Eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: Vijf borden Biedermeier, één haarlijn. Theebus, grote vaas, theekan, snorkopje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27 cm....
Zeldzame polychrome geschilderde tegel. M. Stibbe & Co., Keizersgracht, Amsterdam. Ivora Gouda. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Belgische Jugendstil vaas met abstract floraal decor en verlopen bruin/blauw/oker glazuur. Nr. 169. Circa 1915. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke terracotta reliëf sier wandschotels. Monogram J.M. S149. Circa 1900. Eén maal Roma Arco di Costantino. Eén maal Roma piazza Vaticana. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 32 cm. In goede ...
Twee grote handbeschilderde Furstenberg porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde Fürstenberg porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.
Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse Kings Napels porseleinen figurengroep. Kinderen bij schommel. B. Morli. Tweede helft 20e eeuw. Stukje vinger er af. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.