Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Gemberpotten (6 sets)
Startprijs 60 EUR

Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.

2x Gembertpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 19 cm ø. In goede staat.

Chinese kom met bodemmerk
Resultaat: 700 EUR

Aparte oude/antieke Chinees porseleinen kom met bodemmerk en fijne beschildering goud op rode glazuur. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Wanli, Familie Verte vaas
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met spelende kinderen decor. Wanli gemerkt. Afmeting: 13 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Jade gestoken berg
Resultaat: 80 EUR

Chinese jade gestoken berg met bomen en Chinese godheid op houtgestoken console. 21e Eeuw. Jing Dian Zhen Cang. In kistje. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.

Theesetje van groene jade
Startprijs 100 EUR

Vijf-delige Chinese groene jade theeset. 21e Eeuw. Bestaande uit: Trekpot en vier kommen. In kist. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

2x Chinese jade stempel
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinese jade brief verzwaarders / of stempels, met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 - 9 cm. In goede staat.

3x Chinese jade falussen
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinese jade fallussen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Chinese draken vaas, Da Qing
Startprijs 500 EUR

Zeldzame oude Chinees porseleinen vaas met gedetailleerde draken decor en Chinese signatuur Da Qing Youngzheng Niam Zhi. Beschadigd. Afmeting: 24,3 x 8,6 cm ø. In matige staat.

Lot 19e eeuws aardewerk, 7x
Resultaat: 20 EUR

Lot 19e eeuws aardewerk. Vier maal terracotta servies. Twee maal Petrus Regout. Eén maal Makkum. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

Kleine Yixing trekpot
Resultaat: 50 EUR

Kleine antieke Yixing trekpot met Chinese tekens en bodemmerk. Afmeting: 7 x 11 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Lot antiek porselein (5x)
Startprijs 25 EUR

Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal v...

Chinees bordje
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met florale decor. Afmeting: 3,5 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Lot kinderservies, ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Lot antiek poppen/kinderservies. Wit met goud. Circa: 1900. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein, 4x
Resultaat: 85 EUR

Vier maal Herend porselein. Eén grote vaas, twee kop + schotels, één dekseldoos. Handbeschilderd met florale, insekten en vogel decor. Afmeting: 5 - 26 cm. In goede staat.

2x Samson wapen schotels
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Samson porseleinen borden met Hollandse schepen, leeuw en goud decor. Circa 1900. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.

Lot antiek plateel, 6x
Startprijs 100 EUR

Zes maal Hollands antiek plateel. Onder andere: Arnhem, Gouda, Amphora etc. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.

Oude Yixing theepot
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor. Afmeting: 12 x 17 x 11 cm. In goede staat.

2x Satsuma sierschotels
Resultaat: 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Satsuma borden met goud decor en figuren. Grootste bord heeft haarlijn, verder goed. Afmeting: 31 x 36,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

8x Chinees/Japans porselein
Startprijs 70 EUR

Acht delen oud/antiek Chinees/Japans porselein. Twee miniatuur vaasjes, 19e eeuw. Eén Japanse schaal, 19e eeuw. Eén Imari bord, 19e eeuw. Eén Chinese vaas, 20e eeuw. Twee gemerkte Chinese borden, 20e ...

2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Franse handbeschilderde 'Porcelaine de Paris' tafellamp met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 cm ø. In goede staat.

Wedgwood servies
Startprijs 25 EUR

Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.
Resultaat: 30 EUR

Drie maal 18e eeuwse Hollandse tegels. Twee maal met vogels en één maal met terpdorp. Chips. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kom, Republiek.
Startprijs 100 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen kommen met figuren, landschap en groene draak decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 x 18,8 cm ø. en 7 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Wasbakje Maastricht (uit Skutsje)
Startprijs 40 EUR

Zeldzaam antiek porseleinen kleine wasbak voor Friese Skutsje zeilboten. Circa 1900. Merk Sphinx Maastricht. Afmeting: 14,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Antiek serviesgoed
Startprijs 50 EUR

Antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Onder andere veertien maal 19e eeuwse handbeschilderde borden met florale decors + goudrand. Zes gebaksborden R. KPM Krister. Twee maal 19e eeuwse theekannen, waar...

6x Divers aardewerk
Startprijs 35 EUR

Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenbur...

Weense schaal, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G

6x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Eén goed, vier met chips, één met barst. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese blauwe vaas.
Resultaat: 185 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met herten in de natuur. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

Lot Familie Rose Capuciner
Startprijs 75 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose capuciner porselein. Bestaande uit: Drie kopjes, één haarlijn. Eén dekseldoos. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Kleine Chinese 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvaas met bodemmerk. Chinese vrouwen en florale decors in coulissen. Afmeting: 9,3 cm. In goede staat.

Chinese kop+schotel
Resultaat: 100 EUR

Aparte 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met Kang Xi merkteken en tijgers en Foo honden decors. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

6x 18e Eeuwse schoteltjes
Startprijs 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porseleinen beeld
Startprijs 60 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen goden. 20e Eeuw. Handbeschilderd. Poot kraanvogel gelijmd. Eén figuur bakscheuren. Afmeting: 35 - 45 cm. In redelijke staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. Twee Familie Rose vaasjes, chips. Eén Chine de commande schenkkan, haarlijn. Eén driepoot vaasje, 20e eeuw. Eén drakenvaasje, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 - 12 cm. I...

Trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. Deksel niet compatibel. Chip tuit. Afmeting: 7 x 11 x 8 cm. In redelijke staat.

2x Japanse kraagvazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Japanse of Chinese porseleinen kraagvazen met landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 135 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (19x)
Resultaat: 80 EUR

Lot van negentien stuks divers Chinees porselein. Diverse beschadigingen, en hele delen. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Imari, Familie Rose, Amsterdams bont, Kang Xi, Qung Lung etc. Afmeting: 4 - 22 cm...

Noorse tegel in lijst
Startprijs 50 EUR

Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.

Chinese sierschotel.
Resultaat: 160 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met diepe omranding, oker-gele glazuur en florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 31 cm ø. In goede staat.

Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal. Gerestaureerd (gekrampt). Afmeting: 38 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Japans vaasje, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse vaas met landschap decor. Bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 20 cm. In matige staat.

Gemberpotje met figuren
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren-decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

3x Antieke Japanse kopjes
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met rode tekens en bodemmerk. 19e Eeuw. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.

Groen geglazuurde Chinese vaas.
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese groen geglazuurde porseleinen vaas met hanenkoppen als grepen. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Chinees bordje
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees bord met bodemmerk en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén met landschap en pagodes. Eén met tuin en paradijsvogel, kapot. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/goede staat.

Lot divers jade (9x)
Resultaat: 140 EUR

Lot divers oud Chinees jade. Onder andere: Armbanden, snijstukken, medaillons. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met bodemmerk en florale decors. Eén hoge vaas met florale en haan decor. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In goede staat.

6x Imari rijstkommen
Resultaat: 80 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijstkommen met onderschotel en deksels. Met florale en goud decor. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Chinese jade theeset
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees Jade rijstwijn set. Circa 1900. Acht-delig. Trekpot bamboedecor, zes kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd. Afmeting: 2,3 - 15 cm. In goede staat.

6x Yixing kop+schotels
Startprijs 35 EUR

Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G

Chinees terracotta beeld
Startprijs 80 EUR

Oud Chinees terracotta figuur. Zwarte glazuur mat. 20e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

3x Yixing
Resultaat: 190 EUR

Drie maal Yixing, China. 20e Eeuw. Eén Chinese vaas met landschap. Eén Yixing theepot met bodemmerk, roodbruin. Eén Yixing theepot, theeglazuur met tekst. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe
Startprijs 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Gesigneerd. Afmeting: 11 x 18 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Antiek keramiek, ca. 1900
Startprijs 125 EUR

Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...

5x Kop+schotels, Rörstrand Zweden
Resultaat: 60 EUR

Vijf kop en schotels. Rörstrand, Zweden. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 13 x 5,5 cm ø. In goede staat.

Lot Versace Rosenthal porselein
Resultaat: 50 EUR

Rosenthal Versace serviesgoed met decor Hot Flowers. Bestaande uit: Twee eierdoppen, drie schotels, twee theekannen. Afmeting: 9,5 - 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas met tekens
Startprijs 150 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

2x Grote sierwandschotels
Startprijs 150 EUR

Twee zeer grote antieke Villeroy en Boch ? sierwandschotels. Circa: 1900 - 1930. Eén maal gemerkt V + B, Kerkgezicht. Eén maal 18e eeuws landschap. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.

2x Imari pijpvaas
Startprijs 250 EUR

Twee gesigneerde 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met figuren en florale decors. Eén minimale chip. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18 Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuren in boot decor. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuur decor in boot. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In redelijke staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén balustervormig Kang Xi-stijl vaasje. Restauratie bovenrand. Eén bolvaasje. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom+dekselpot
Startprijs 30 EUR

Grote Chinese porseleinen kom en dekselpot met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 26 cm ø en 17 x 19 cm ø. In goede staat.

4 Borden, Villeroy & Boch
Resultaat: 65 EUR

Vier grote Villeroy & Boch porseleinen borden. Jardins Francais. Vaatwasser bestendig. 21e Eeuw. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

Imari eierdopjes set
Resultaat: 25 EUR

Imari porseleinen eierdoppen-houder met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese dekselterrine, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met florale decors en vlinders. Beide handgrepen er af. Afmeting: 20 x 26 x 19 cm. In matige staat.

Deens Royal Copenhagen mokkaservies
Startprijs 200 EUR

Deens Royal Copenhagen mokkaservies met florale en goud decors. Bestaande uit: Mokkakan, suikerpot + melkkan, één houder, twaalf kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 23 cm. In goede s...

Grote Japanse porseleinen schotel
Resultaat: 110 EUR

Japans porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese Blanc de Chine
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese Blanc de Chine porseleinen Geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Topje vinger af. Afmeting: circa 30 cm. In redelijk/goede staat.

4 x Chinees borden
Startprijs 35 EUR

Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

Delfts blauw bord
Resultaat: 90 EUR

Groot Delfts blauw, oud Delfts wandsierbord. Naar eiervrouwtje Bloemaert. Randschade. Afmeting: ø 42,5 cm. In redelijke staat.

Spaanse Fayence schotel
Startprijs 30 EUR

Spaanse Fayence schotel naar 17e eeuws voorbeeld. Lu Feco Pintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 30 cm ø. In goede staat.

3x Terracotta serviesgoed
Startprijs 40 EUR

Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot in Kang Xi-stijl, met florale, landschappen en coulissen decor. Afmeting: 22 x 9,5 cm. In goede staat.

Queng Long schaal
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal, landschap met pagodes decor. Eén haarlijn. Afmeting: 2 x 27 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese rijstschalen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen klapmuts kommen met bodemmerk en paradijsvogels. Eén minimale chip. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.

5x Kop+schotels, Chinees
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke porseleinen kop en schotels. Gemerkt F. Met chinees decor Lange lijs en peterselie decors. Afmeting: 7,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese kop+schotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Japanse of Chinese kop en schotels met bodemmerk, figuren en vleermuisen verso. Afmeting: 9 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Chinese trekpotjes
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen trekpotjes met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Drie maal minimale chip. Eén maal met haarscheur. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke Chinese vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren en teksten. Beide vazen hebben haarscheur. Afmeting: 35 - 43 cm. In redelijke staat.

2x Majolica vazen, 1910
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.

Fayence bierpul, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Fayence bierpul. Creme-kleurig met blauw florale decor. Afmeting: 16,5 x 12 cm ø. In goede staat.

4x 19e Eeuwse steengoed kruiken
Startprijs 80 EUR

Vier 19e eeuwse steengoed kruiken met ossenbloed- en grijs glazuur. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

2x Chinese bloembakken
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen bloembakken met blauwe decors. Eén chip. In redelijk/goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung bord met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal penselen-vaas met tekens, bloesems + vogel. Eén maal dekselvaas met tekens, bloesem + vogel. Afmeting: 10,5 - 20 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Startprijs 25 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.