Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x 18e Eeuws aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Drie maal 18e eeuws Delfts aardewerk. Eén maal polychrome apothekerpot Aureum, goed. Eén maal bord Chinees decor + visser, goed. Eén maal groot bord met chinoiserie decor floraal, barst. Afmeting: 23 ...

4-Delig Delftsblauw kaststel
Startprijs 80 EUR

Vier-delig Delfts kaststel met florale decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16,5 - 23 cm. In goede staat.

Dresden beeldengroep
Resultaat: 95 EUR

Grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Man en vrouw met dobbelstenenspel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 27 x 10 cm. In goede staat.

1 Diamant
Resultaat: 100 EUR

Een briljant geslepen diamant, 1,01 ct. P3 Door de hele steen zitten insluitsels en glissen. De steen oogt grijs door de insluitsels.

Speeldoos met platen
Startprijs 720 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Een grote Chinese lampenvoet met salamander
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Gouden broche met camee
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Een broche met een geschulpte uitgewerkte rand met klein hangertje. Voorzien van een camee met een afbeelding van een figuur in een landschap. 31x22 mm.

Antieke Chinese draken-kom
Resultaat: 150 EUR

Antiek Chinees porseleinen draken-kom met bodemmerk en tekst. In rose, groen geel. Kom heeft zes merktekens. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.

3x Oud China
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...

Zilveren melkkan
Startprijs 100 EUR

Zilveren melkkan, 830/000, versierd met twee randen met ovale parels. 13x10x10cm. ca 121 gram. In goede staat

Lot antiek Duits keramiek
Startprijs 80 EUR

Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...

Droste cacao servies
Resultaat: 80 EUR

Haarlem Droste cacao servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cacao-kan, vijf schotels + zes kopjes. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Makkumse tabakspot
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.

Vliegerhorloge, WO I
Startprijs 650 EUR

Antiek vliegershorloge, WOI, Natalis, met stalenkast. Wijzerplaat iets beschadigd, werkend. ø 41 mm.

Gouden horloge, Pontiac
Resultaat: 320 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.

4x Antieke dolken, WO II
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....

2x Duitse officiers dolken (kopie)
Resultaat: 50 EUR

Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Japans Katana zwaard
Resultaat: 150 EUR

Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, achtkantige lopen
Resultaat: 120 EUR

19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bureaumodel U.S. Air Force
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.

Lot jachtmessen
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.