Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws vuursteen pistool
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws vuursteen pistool met messing versierd en bewerkte notenhouten kolf. Trekker zit los. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Arabisch geweer met parelmoer
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Arabische enkelloopse voorlader met vuursteen mechanisme en parelmoer inleg. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Lot zakmessen
Resultaat: 105 EUR

Groot lot diverse zakmessen. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 20 cm. In goede staat.

Lot jachtmessen
Resultaat: 50 EUR

Lot oude jachtmessen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 13 - 22 cm. In goede staat.

Lot jachtmessen
Resultaat: 100 EUR

Lot diverse oude/antieke jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 23 cm. In goede staat.

Lot jachtmessen
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Diverse boeken / documentatie militaria
Startprijs 50 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneeiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. w...

10 Boeken militaria
Startprijs 50 EUR

Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.

Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse voorlader. Zwartkruit pistool met graveringen en goud-inleg in loop, zilver en parelmoer. Mooie patina. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse degen
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai parelmoer belijmde heft. C. Mouwen Hofleverancier-Breda. In originele schede. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.

Poortwachters sleutelpistool
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Duits 18e eeuws jachtgeweer
Startprijs 750 EUR

18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.

Duits jachtgeweer, ca. 1800
Startprijs 750 EUR

Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.

Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen
Resultaat: 600 EUR

Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.

3x Antieke foto-camera platen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke notenhouten foto-camera platen. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 26 x 20 x 2 cm. In goede staat.

4x Oude camera, divers
Resultaat: 50 EUR

Lot van vier oude camera's. Eén Kodak Brownie Flash. Eén Kodak Brownie Holiday. Eén Lumiere L'automatique a pellicules. Eén Zeiss Ikon. Functies niet getest. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.

Leitz Leica camera
Resultaat: 190 EUR

Oude Leica gemerkte camera in lederen houder, ook Leica gemerkt. Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar No. 00049. Functies niet getest. Afmeting: 10 x 14,5 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen Jugendstil-stijl
Startprijs 70 EUR

Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.

Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto
Startprijs 50 EUR

Peter Bersch. 1984. Nr. 12/40. Vrouwelijke naaktfoto. Fotografie op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.

2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie
Startprijs 100 EUR

Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

Fotolijstje en tafelstukje
Startprijs 50 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...

Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.

Stel zilveren fotolijstjes
Resultaat: 70 EUR

Stel zilveren fotolijsten, 835/000, met een bewerkte rand. MT.: Moerkerk & Co, Haarlem, ca 1935. 10,5x15cm. In redelijk goede staat