Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Hangklok Wuba, 2-gewichten
Resultaat: 110 EUR

Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.

Staande eiken klok met comtoise uurwerk
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...

5 Delen divers Makkum
Resultaat: 50 EUR

Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.

Grote knobbelvaas
Resultaat: 40 EUR

Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.

Chinees schaaltje + dekselpotje
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...

Plateel, 6 delen.
Resultaat: 100 EUR

Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .

Gouden ring met blauw topaas
Startprijs 190 EUR

Gouden ring,585/000, met blauw topaas. Ring met grote ronde zetting in bloemmotief, bezet met een rond gefacetteerde blauw topaas, ø 16 mm, l 57 ca 7,6 gram. In goede staat

Borden met schepen (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.

Witgouden ring met smaragd en diamant
Startprijs 800 EUR

Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een ring met een soort rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15crt met een goede kleur en zuiverheid. Daaromheen zit een rand met 26 brilj...

Tafelstuk met glas
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.

Lodderein karafje+zilver.
Startprijs 60 EUR

Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.

Plaquette (2x)
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel
Resultaat: 50 EUR

Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.

Ivoren pagode
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.

Schoengespen, zilver
Startprijs 60 EUR

Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat

Lot horloges, 4x
Startprijs 70 EUR

Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.

Kristallen coupe, zilv. voet.
Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:

Koralen collier
Startprijs 530 EUR

Collier van bloedkoralen, cilindervormig, verlopend in grootte 4-14 mm. 3 Rijen koraal. Lengte 43 cm. totaal ca 115 gram.

Gouden ring met morganiet
Resultaat: 240 EUR

Gouden ring, 585/000, met morganiet. Ring met ovale zetkast met bewerkte rand. bezet met een ovaal gefacetteerde morganiet, 12x10,5mm. ca 6,6 gram. ø 56. Nieuw

Horloge, erotisch
Resultaat: 200 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.

Klein zilveren trekpotje
Startprijs 260 EUR

Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...

Ree (1x)
Resultaat: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Imari kraagvaas op voetje
Startprijs 40 EUR

Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.

Olielamp
Resultaat: 30 EUR

Vooroorlogse glazen petroleumlamp. Ca. 1930. Afm. 43 cm. In goede staat.