Grote antieke Franse vaaspendule met deksel, buste en putti omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslinger, veerslinger en emaille cartouches, guirlandes met fruitranken 57cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, marmer met compositiemetaal, La Fortune, 8 daags stil uurwerk met veerslinger, in goede staat(soldeernaad v kandelaar los) 56-59cm. Cond:G
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G
Duitse Schwarzwaldstijl klok, 2e helft 20e eeuw, man slaat op aambeeld, 32x40x12cm. Cond:G
Oude antieke eikenhouten vrijslinger, slingerveer gebroken, antiek uurwerk en nieuwe wijzerplaat, 19e/20e eeuw 98cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhoutenvrijslinger, omstreeks 1890, bij 1 zijkant stukje fineer weg. 92cm. Cond:R/G
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 47,5cm. Cond:G
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...
Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Negentiende eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen vergulde figuren en ornamenturen, signature Bronce Falconnet. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 40cm. Cond:G
Oude messing scheepsklok met slagwerk, 2e helft 20e eeuw vetus schipsbell, 8x17øcm. Cond;G
Antieke Franse glaspendule houten klokkast, omstreeks 1900, 8 daags met veerslinger, 28cm. Cond;G
Zeldzame 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860 met verlichting in glazen waterval, panter met glazen ogen, vergulde bronzen basis. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger 51cm.Cond:G
Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G
Lot van drie oude Duitse klokken, onderdelen, niet compleet, Schwarzwald, 32-35cm. Cond;R
Antieke Duitse schilderijklok met landschapsvoorstelling Schwarzwald, in goede staat, omstreeks 1870. 29x25x14cm.
Mahoniehouten klok met bronzen versieringen en putti 20e eeuw 33x41x16cm. functies niet getest. Cond:G
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger 47x27x15cm. Cond;G
Oude porseleinen tafelklok, ongemerkt, omstreeks 1950, made in Germany met opgewerkt bloemendecor, paar minimale chips, 35cm. Cond:R/G
Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G